Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mért zavar mindenkit, ha egy...

Mért zavar mindenkit, ha egy lány borotválja a karját?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 10:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Engem nem zavar,mindenki azt csinál a saját testével amit akar.Én sosem borotválnám a karomról a szőrt,mert hülyeségnek tartom,meg a borotválástól megerősödik a szőr,és úgy nézne ki mint a férfiaké XD
2011. nov. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Sztem csak irigylik h neked sima,nekik meg szőrös:D Én csak ritkán borotválom amikor tényleg késésben vagyok,egyébként inkább gyanta vagy epilátor.
2011. nov. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
én is gyantázom,mert nekem nagyon sötét volt :S
2011. nov. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

gondolom azért,mert utána megerősödik a szőr és fekete lesz


én alapból olyan szőrös vagyok,mint egy pasi,alsóban csúfoltak miatta,hogy szőrös a karom meg a lábam meg mindenem,és 9 évesen elkezdtem borotválni a karomat és a lábamat na meg a combomat és tavaly óta nem csinálom...és most itt vagyok 13 évesen,olyan "bundával" mintha tényleg egy pasi lennék...


szóval szerintem ezért


13l

2011. nov. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én sem értettem soha. Én borotválom, mert utálnám megvárni, amíg visszanő annyira, hogy epilálhassam vagy gyantázhassam. Minden reggel 2 perc alatt leszedem borotvával, így mindig tökéletesen sima. Mi baj van ezzel?
2011. nov. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel. Én is szőrtelenítem a karom. Ha időm engedi akkor gyanta vagy epiláló, de ha késésben vagyok akkor gyorsan leborotválom.
2011. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem borotválni kéne, hanem epilálni vagy gyantázni :) Én 5 éve epilálom a karom, egyáltalán nem lett erősebb tőle a szőr (sőt!) és azért, mert én így érzem jól magam. Aki beszól annak én is vissza szólok, hogy én legalább nem vagyok olyan, mint egy jeti (ezt senki ne vegye magára, én sem úgy gondolom ám, csak aki beszól annak én is visszaszólok, mert mi köze hozzá).
2011. nov. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
38%
Hülyeség hogy erősödik a borotválástól a szőr. Legalábbis nekem nem. Szőke a karomon a szőr, egyszer-kétszer leborotváltam mert bizonyos fényben nagyon is látszódott, de egyáltalán nem erősödött meg.
2011. nov. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én epilálom, mert nagyon hosszú volt. Meg is ritkult, úgyhogy most akkor sem gáz, ha nő már vissza:) Ritkábban is kell csinálnom szerencsére.
2011. nov. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
én meg szőke vagyok,és nem kell semmit csinálnoma szörökkel :)
2011. nov. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!