Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar nők igen sokat...

A magyar nők igen sokat költenek magukra! Te egyet értesz ezzel?

Figyelt kérdés
www.viktoriasstyle.com/2012/08/vasarlas-shopping.html

2012. aug. 26. 14:57
 1/6 A kérdező kommentje:

makeupismyskin.blogspot.nl/2012/08/a-szepseg-ara-mennyibe-kerul-szepseg.html


"nagyjából 18-38 év közöttiek - ugyanennyit, vagy

inkább kicsit többet, tehát 25-30 ezer forintot költhetnek szépségápolásra

átlagosan."

2012. aug. 26. 15:04
 2/6 anonim ***** válasza:
11%
A francokat, egyszerűen undorítóak a magyar nők, semmi stílusunk nincs, az egyediség valahol elveszett az emberek konformizmusában ami uralja a ruhatárukat. És ez nem pénzkérdés, de egyáltalán nem költünk sokat magunkra.
2012. aug. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mit értesz az alatt hogy magukra?


nem értek egyet ezzel, én nem költök sokat magamra olyan szempontból hogy fodrász kozmetikus és az ehhez tartozó árucikkek...

viszont a fizetésemet magamra költöm nem másra mert egyedül élek, így ebből a szempontból sokat költök magamra :D

2012. aug. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy sokat költenek magukra de a többség mondjuk ki egyenesen, tömeg sz.r stílustalan cuccokat vesz.
2012. aug. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen egyetértek, ahhoz képest hogy a nagy részük csóró minimálbérből él még eljár havonta 2x kozmetikushoz meg fodrászhoz, műkörmöt csináltat, szolizik még nyáron is. Engem igazából ez nem is érdekelne, de akiket ismerek állandóan nyavalyognak hogy nincs pénzük, mikor ezekre a sz*rságokra költik. Ez idegesítő.

Gyantáztat 5000 ft-ért. Annyiért már fél évre való gyantát lehetne venni és otthon csinálni. Festeti a haját havi 4000 ft-ért. Vágat 2000 ft-ért a végéből. Otthon ezek is mennyivel olcsóbbak, ollója mindenkinek van és vágni is tud. De lusták, vagy nem tudom, szeretik játszani a nagyasszonyt aki ezeket megengedheti magának... pedig nem.

2012. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsóval teljesen eggyet értek!!


Én nem kevesek kereset, de mégsem járok se kozmetikushoz se fodrászhoz. Otthon levágom a hajamat és kész, arcápoláshoz meg csak minimális dolgot használok (arlemosó tonik, arcradír, hidratálókrém) Egyetlen amire költök az a műköröm az is rövid francia semmi dísszel. ez 4 hetente 3000ft.



Szóval ha úgy vesszük havi szinten csak a 3000 ft ami fix. tiszálkodási szereket meg akkor veszek ha elfogy. Nem kell semmi ami felesleges.

2012. okt. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!