Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép ha egy...

Szerintetek szép ha egy lánynak kocka hasa van? Mennyi idő alatt lehet elérni?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Őszinte leszek. Nekem egyáltalán nem tetszik. Inkább egy kis úszógumija legyen egy lánynak, picit domború pocija. :)
2012. aug. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon kockás nekem sem tetszik, de ha látszik hogy izmos és szépen definiált, az bejön.
2012. aug. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
Nem szép, egy nőnek nincs kockahasa. Sőt, igazából még egy férfinak sincs. Ahonnan veszed ezeket azok a filmek és az olimpikonok. De ha egy olimpikon abbahagyja az aktiv élsportot viszlát kockahas.
2012. aug. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

harmadik: ennek nekifutnál még egyszer?

én lány vagyok ugyan, de szerintem egy lánynak az a szép, ha inkább szálkás egy kicsit a hasa de csak annyira, hogy látszódjon, hogy nem hanyagolja el a testét. és ezt tökéletesen hetero módon mondom.

2012. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha feszes, nem kell kockahas.
2012. aug. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"de szerintem egy lánynak az a szép"


Itt a szerintemmel van a baj, hogy szerinted. Az embereknek nincs kockahasuk, sose volt. Egy kezemen meg tudom számolni milyen élethelyzetü embereknek van kockahasuk és jellemzöen nekik is csak ideig-óráig.

Ha az ókori gladiátorokat úgy képzeled el mint sok-sok Brad Pitt akkor nagyot tévedsz. Vagy hogy régen amazonok rohangáltak az őserdőben lándzsával és kockahassal abban is tévedsz.


Hogy egészséges életmódot élsz az dicséretes, de ahhoz még nem jár a kockahas. A kockahas úgy érhető és tartható fenn ha napi szinten ezzel foglalkozol. Ha két hetet kihagysz már nincs kockahas.

Mennyi ideje tolod ezt csak azért hogy legyen kockahasad, 10 éve, 20? Ez több mint rémisztő.

2012. aug. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%

te miről beszélsz?:DD nem tudom, olvastad a kommentemet? ugyanis tökéletesen nem értem mire reflektálsz a tiedben.

ki beszélt arról, hogy én mit csinálok és mióta? kibeszélt itt brad pittről, gladiátorokról és amazonokról?

a "szerintem"-el meg ne legyen bajod, mert ezt úgy hívják, hogy vélemény.


az én kommentem arról szólt, hogy megkértelek téged, hogy írd le még egyszer a hozzászólásodat, mert így: "Nem szép, egy nőnek nincs kockahasa. Sőt, igazából még egy férfinak sincs. Ahonnan veszed ezeket azok a filmek és az olimpikonok. De ha egy olimpikon abbahagyja az aktiv élsportot viszlát kockahas." - nem tudom eldönteni, hogy te mit értesz kockahas alatt.


szóval nem tudom, te biztos, hogy nekem címezted azt a pár sort?

2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt értem kockahas alatt amit a világon mindenki, miért te mit értesz alatta? És ugye világos hogy ez egy kockahasról szóló topic, tehát nem szimplán a sportos és vékony lányokról ahová te csúsztatsz. Téma a kockahas.


Itt egy mint hogy világos legyen mi a kockahas: [link]

2012. aug. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
89%

csúsztatok? na hagyjál békén:D


nem magyarázom el még egyszer, a kérdezőnek szerintem világos a válaszom:) még annyival bővíteném, hogy nem tudom mennyi idő alatt tudod elérni, hogy kockás legyen a hasad - mert pl. nagyban függ attól, hogy most milyen alakod van. aztán kell rendes étrend, sok-sok edzés és kitartás.. sok sikert!:)

2012. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, főleg az utolsót
2012. aug. 26. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!