Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk-Lányok! Melyik lenne a...

Fiúk-Lányok! Melyik lenne a megfelelő CK parfüm nekem? Nektek melyik tetszik?

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni, ezeket néztem ki:


Calvin Klein CK One

[link]

[link]


Calvin Klein CK One Scene

[link]


Calvin Klein Crave

[link]


Calvin Klein CK Be

[link]



Unisex parfümöt szeretnék mindenképpen.


Leírnátok nekem melyikről mi a véleményetek (amelyiket már megszagoltátok) és pár szóval, hogy kinek ajánljátok és milyen alkalomra vagy valamit, hogy el tudjam képzelni. Meg akartam szagolni őket de az egyik helyen nem tudtak adni (!!!) a másik meg már zárva volt...

Örülnék, ha odaírnátok, hogy szerintetek eltekintve attól, hogy unisex inkább férfi vagy női illatnak mondanátok.


Köszi szépen a válaszokat előre is.


Egyébként olyat keresek, ami feltűnő illat és hosszan tartó, dinamikus, fiatalos.


2009. júl. 26. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem a CK parfümök közül messze az Euphoria a legjobb, csodálatos, örök illat. nem tudom leírni, tényleg olyasmi illata van, ami a nevében is, ha megszagolod, tényleg maga a felfokozott öröm, életigenlés önt el. ezzel biztosan kitűnsz a tömegből.
2009. júl. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem CK-ből egyértelműen a One a favoritom. Apám ezt használja vagy 10 éve, nekem ez az ami örökérvényű. A szabadság jut róla eszembe, mert könnyű, friss. Bármilyen alkalomra tökéletes, nem megterhelő viselni (nem érzed magadon az erős, tömény illatot)

Szerintem ha eltekintünk attól, hogy unisex én inkább férfi illatnak mondanám, de lehetséges csak azért mert apa használja.

2009. júl. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!