Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar mindenki modell lenni?

Miért akar mindenki modell lenni?

Figyelt kérdés
nem értem mi a jó ebbe..
2012. aug. 29. 13:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mert olyan csillogó a világ és azt hiszik, hogy egész nap szép ruhákban kell pózolniuk és ezért nagyon sok pénzt fognak keresni nagyon könnyen
2012. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mert sok a tévhit a modellszakmáról. A média és a modellügynökségek (tisztelet a kivételnek) is tömik a kamaszok/fiatalok fejét,hogy ha modell vagy akkor tisztelni fognak,szeretni fognak, tv-ben,reklámokban szerepelhetsz benne,benne lehetsz a kedvenc magazinodban, mester fodrászok,sminkesek,stylostok fognak szépíteni, bejárhatod az egész világot és egy álomvilágot ígérnek nekik,miközben ez nem így van.


Hozzám is jöttek már oda többszőr utcán,buszmegállóban,hogy ő egy modell ügynökségnél dolgozik és ő bizony látja bennem a fantáziát,hogy milyen szép vagyok,szóval elkezdni benyalni magát nálam aztán jön a mese..

Szerintem főként ezért:)

16l

2012. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pénz, hírnév
2012. aug. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszik híresek lesznek, sok pénzt kapnak, úgy, hogy nem kell érte megdolgozniuk. Gondolom fő szempont, hogy nem kell hozzá tanulni, így olyan hülye maradhat, amilyen csak akar. ^^
2012. aug. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
mert ha már máshoz nem ért akkor ez marad
2012. aug. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!