Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar mostanában mindenki...

Miért akar mostanában mindenki modell lenni?

Figyelt kérdés
Szinte nem telik el olyan nap, hogy nem olvasnám el azt, hogy 'jó lennék modellnek?' és hasonlók. Most ez miért lett ilyen felkapott? Vagy csak én hülyültem meg?:D
2011. febr. 5. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is sokszor olvasok itt ilyen kérdést. Szerintem azért akarnak ennyien modellek lenni, mert azt hiszik (talán), hogy ott a 'semmivel' keresnek pénzt. Bár nem látok bele a szakmába, de lehet hogy sok fiatalnak ez jön le...

20L

2011. febr. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mindig is felkapott volt.:D rengetegen akarnak modellkedni, nem csak mostanában:DD
2011. febr. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
büdös a munka, azt hiszik, hogy az olyan könnyű, pedig nem. nem beszélve arról, hogy sokan el vannak tévedve a külsejükkel kapcsolatban.
2011. febr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, ment a zöld kéz :D

igazatok van :)

2011. febr. 6. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!