Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hozzáértő lányok, zselés...

Hozzáértő lányok, zselés műkörömhöz milyen teljesítményű UV lámpa ajánlott?

Figyelt kérdés

3 közül kéne választanom, de én egy cseppet sem értek még a dologhoz. :) Íme a lámpák:

Vogue UV Lamp 2x9= 18w 5000 Ft

Tunnel UV lamp 4x9= 36 w 9000 Ft

Elegant UV lamp 4x9= 36 w 11500 Ft


Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszokat!! :)


2012. aug. 29. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
elég az ufo.
2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és a wattok nem adódnak össze.
2012. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok hozzáértő, egy kicsit sem! :) Megtudom szépen csinálni a körmömet magamnak, körmösre viszont nincs pénzem. És mivel vidékre járok le nap mint nap, ezért nincs időm a körmömet megcsinálni mindig, az olcsó lakkok pedig hamar lepattognak. Ezért gondoltam arra, hogy vennék zselét, és azzal fedném le, hogy tovább bírják a körmeim. :( Az infókat csak bemásoltam, nem tudom hogy mennyit számít a teljesítmény. Ha valaki tudna több infóval szolgálni, azt nagyon megköszönném! :)
2012. aug. 29. 20:28
 4/6 anonim ***** válasza:
A lakkról a zselé le fog pattogzani egy nap alatt. Nem való rá. Ha tartósat akarsz, akkor vegyél lakkzselét. Az tartós. Kell hozzá alap, szín, és fedő géllakk. meg az uv lámpa.
2012. aug. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Húúú, akkor ez komplikáltabb mint hittem.. :/ Nagyon szépen köszönöm a segítséget, ment a felpontozás kedves válaszoló! :)
2012. aug. 29. 20:46
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem hiába egy szakma :) Köszi a pontot. :)
2012. aug. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!