Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kinek tetszene egy ilyen lány?

Kinek tetszene egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
168 cm, 60 kg, hosszú barna haj, kreoll bőr, nagy barna szemek, szép fogak, szép arc??? ez tényleg szép?? XD
2009. júl. 27. 01:01
 1/9 anonim válasza:
80%
hát első hallásra nem tűnik rossznak, de ebből ne mlehet megállapítani látni kéne.
2009. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
59%
Ennél hülyébb kérdést még nem láttam ezen az oldalon, komolyan mondom!
2009. júl. 27. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Dagadt, kreol és nagyképű. Fujj
2009. júl. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
29%
A nagyképű, az miből jött le, te nagyonokos?! :ddd
2009. júl. 27. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
szep arc a legtutibb :) de hat errol tenyleg kep kene, nem lehet ennyibol megallapitani :P
2009. júl. 27. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek, tudom, hogy itt senki nem ismer senkit, de én úgy tartom ezt tisztességesnek, hogy megmondjam mi is történt. A drága kislányom ideült még én zuhanyoztam és gondolom valahonnan kinézett vagy olvasott ilyen nagy hülyeséget. Hááát mondom....

De aztán én is jót nevettem rajta :D

Mondjuk aki azt írta hogy dagadt azt nem értem hogy miért? Ez ideális testsúly és cm...

Még egyszer bocs!

2009. júl. 27. 02:49
 7/9 anonim ***** válasza:

Hát, ez vicces :D

Nézd el a lányodnak :D

2009. júl. 27. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Most én nem értem mi a helyzet, de válaszolok :D


Szerintem nem lenne egy ilyen lánnyal probléma, de valóban képet kellene látni, mert az ilyen leírások 1000 emberre illenek, mégsincs 2 ugyanolyan.


De én sem értem, aki azt írta kövér!! Hogy lenne már kövér, ez ideális testsúly! Az amit mindenhol nyomatnak, hogy a nők kb. 45 kilósak nem normális.


A nagyképűt biztos azért írta, mert azt hitte a kérdező magát írta le és most kérdezgeti, hogy szép-e.

2009. júl. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D :D :D
2009. júl. 27. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!