Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetszene ez a lány? (részletek...

Tetszene ez a lány? (részletek lent)

Figyelt kérdés

16 éves

178 cm

56 kg

szép arca van

sokat sportol

szépen énekel

jól gitározik

márkás ruhákat hord

visszahúzódó, de akik szimpatikusak neki azokkal nagyon közvetlen

Ezek alapján tetszene?

Kort is légyszi.


2010. szept. 17. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Képet!
2010. szept. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%
Ezek alapján tetszene, de a fiaimnak is :-)
2010. szept. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Aranyos vagy :) Ha ezek alapján egy férfiúnak nem tetszik ez a lány, akkor valószínűleg a másik nemhez vonzódik :)
2010. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk egy képpel tényleg jobb lenne megmondani, de ha ezek mind igazak,akkor nekem egyértelműen bejönne.Tökéletes!:)
2010. szept. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Aranyosnak tűnysz ennyiből(mondjuk egy-két centivel magasabb vagy nálam :D), de ezt képpel együtt lehet megmondani :)


17/F

2010. szept. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ennyiből nem lehet megmondani....csak előnyös dolgokat írsz......
2010. szept. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát így igen, de mi lenne, ha nem csak a jót írnád magadról? És egyébként a kérdéshez miköze annak, hogy milyen márkájú ruhákat hordasz? Egy ronda lány is mászkálhat drága ruhákban.
2010. szept. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ebből nem lehet megmondani. A magasságod, súlyod alapján nem lehet tudni, milyen alakod van, mennyire vagy formás, arányos. Az, hogy szerinted szép arcod van, még nem biztos, hogy mindenki szerint az. A többi is mind relatív : szépen énekelsz, jól gitározol stb. Mihez képest?


Nem kötöszködni akarok, de felesleges ilyen kérdést feltenni, mert szerintem sokan máshogy képzelnek leírás alapján, mint amilyen a valóságban vagy. Akár jó, akár rossz értelemben.

2010. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ez egy kicsit beképzeltnek hat. utálom a nagyképű csajokat, szóval ez nem jött be. (a márkafüggőséget különösen rühellem)
2010. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
kíváncsi voltam a válaszokra.:) én amúgy most nem a saját véleményemet írtam le ide magamról, hanem másokét. én nem így látom magam..
2010. szept. 17. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!