Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » FIUK, vélemény? 18/L vagyok...

FIUK, vélemény? 18/L vagyok zöld szem barna haj vékony sportos alak, viszont kicsi de kemény feszes a mellem miért zavar titeket ha egy "jó" csajnak kicsi a melle?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Mit ertesz a kicsi mell alatt?

65/A -nal kisebb vagy meg topp meretu.

Egyeseknek meg a 75/70/B is kicsinek szamit.

Egyebkent szep ha nem is nagy, feszes , kemeny akkor mar nagyon jo :D

Ezert ne erezd magad kevesebbnek mint akiknek nagy van.

2012. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Engem nem zavar, de egy képet azért átdobhatnál...
2012. aug. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
75B :) nem érzem kevesebbnek magam nem eről van szó csak nem értem mi a jobb a nagy lógós ciciben mint a kicsi vagy közepes keményben :/
2012. aug. 29. 21:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Jónak tűnik ez.De egy kép többet mondana.
2012. aug. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kép az már intim szféra csak kiváncsi voltam egy pasi véleményére:)
2012. aug. 29. 21:50
 6/10 anonim ***** válasza:
én lány vagyok de énnekem azt mondták a srác haverjaim, hogy azért, mert az jónagy, lehet fogdosni mert jó puha..:D Viszont van akinek a 'közepes' jön be, ami ugy pont a kézben elfér.:D Nekemis valami olyasmi van. mondjuk én 80/C vagyok. (ezeket a számozásokat se vágom amugy, mert van hogy csak a D-s jó rám, pedig szerintem akkora nincs.....)
2012. aug. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"nem értem mi a jobb a nagy lógós ciciben mint a kicsi vagy közepes keményben :/"

Nem kell ám lenézni a nagymellű lányokat sem. :) Figyelj, ha egy srác beléd szeret és nem felszínes, nem fogja zavarni. Sőt, van, akiknek kifejezetten ez tetszik. Természetes módon se te, se a nagymellű lányok nem tudnak rajta változtatni, akkor minek rajta elmélkedni? :)

2012. aug. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%
én is 75/B-s vagyok, de én egyáltalán nem érzem kicsinek ezt a méretet. mondjuk igaz, hogy csak 17 vagyok, de szerintem azért nem kicsi :)
2012. aug. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Azmár tuti hogy jó csaj vagy és éngem pl nem zavar a kicsi mell!:D
2012. aug. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A 75B pont jó, ne aggódj a mérete miatt mert szerintem tökéletes :)
2015. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!