Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? Milyen...

Mennyit kéne fogynom? Milyen tornagyakorlatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok és 56-58 kg (változó, de egy ideje ennél se több se kevesebb).

Nincs rossz alakom (arányos homokóra alkat), viszont eléggé husis vagyok. Van egy pici pocim, ez zavar a legjobban.

Az arányaim amugy egész tűrhetőek, 90-69-95.

Fogyókúrázni nem szerenék, így is alig eszek, csak tornázni.

Milyen gyakorlatokkal tudnám eltüntetni, picit laposabbá tenni a hasam?


Köszi mindenkinek! :)


18/L



2012. aug. 30. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem paramétereid alapján nem is kellene fogynod. :) Viszont, ha zavar a hasad, akkor ajánlom a futást (nagyon jó zsírégető) és elsősorban a helyes étkezést. Hasnál különösen fontos, hogy naponta többször, kisebb adagokat szabad enni. Sok gyümi, zöldség legyen az étrendedben és tényleg kis mennyiséget egyél egyszerre!


A fekvőtámasz szintén megdolgoztatja a hasizmokat, plusz a szokásos felülés (nem a teljes, hanem a kicsi, amikor éppcsak megemeled a felsőtested). ;)

2012. aug. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Futás,bicajozás,felülések,fekvőtámasz stb
2012. aug. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
FOGYJÁL LE! fogyjál le! Egy kérdés KIIK VAGYTOK DAGADTOK?
2012. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!