Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy 13 éves lánynak milyen...

Egy 13 éves lánynak milyen tornagyakorlatokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok. A csípőmön, a hasamon és a combomon is van egy kis felesleg, amit el szeretnék tüntetni nyárra. Mit csináljak? Miket ehetek?(úgy értem, hogy milyen ételeket, nem azt, hogy mi mennyi kalóriát tartalmaz) Milyen tornagyakorlatokat végezzek, és milyen gyakran(úgy értem: reggel, este, naponta, hetente..stb.)?

A válaszokat előre is nagyon köszönöm!^^:)


2012. márc. 15. 21:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz futást, felüléseket, ugrálókötelezést, hasprést... Egyébként próbálj meg odafigyelni a vitamin bevitel rendszerességére és mértékére, fehérjét nyugodtan ehetsz de lehetőleg olyan formában ami nem vagy csak igen kis mennyiségben tartalmaz szénhidrátot és egyértelműen kevesebb szénhidrátot fogyassz(kenyér és cukor, durumtészta,stb)...
2012. márc. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!