Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti mit látnátok/olvasnátok...

Ti mit látnátok/olvasnátok szívesen egy blogban?

Figyelt kérdés
Most nyitottam egy új blogot. eddig még nem nagyon tudom h mi legyen benne ,csak annyit tudok h szépségápolásról lenne szó..ti mit olvasnátok benne szívesen ? ha valakinek kell a blog linkje szívesen megírom neki :)
2012. aug. 30. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
kis praktikákat, szarka láb, ráncok, pattanás és stb témákban biztos hasznos lehet... nem olyan hogy vedd meg ezt a terméket és használ, hanem valami házi praktika ismertetése.
2012. aug. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) ..még írjatok !
2012. aug. 30. 19:50
 3/5 anonim ***** válasza:
a legújabb trendekről, hogy pl az adott évben/évszakban éppen mi lesz a divat, vagy hajviselési, sminkelési tippek. én személy szerint szeretem az olyan teszteket, h pl. "milyen vagy a szemszíned alapján" vagy hogy "milyen típusba tartozol", vagy a "hírességek közül kire hasonlítasz" és ilyen tesztek. :)
2012. aug. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző vagyok, am nekem elküldheted a linket
2012. aug. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Öltözködésről,divatról,sztárokról,azok stílusáról ilyen dolgok,weheartites képekkel! Ja és én szívesen látnám a blogot,megadnád a linket?
2012. aug. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!