Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek milyen könyvet...

Szerintetek milyen könyvet írjak? Ti milyet olvasnátok szívesen?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok ami sikeres lehet!

Amit szeret a nép!

Légyszi írjatok tippeket!

Előre is köszi! :)

=)


2012. márc. 6. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a nép sok mindent szeretnek :D

lehet ifjúsági regény (az például a fiatalabbak körében lehet kedvelt)

lehet fantasy (nagyon sokan szeretik ezt a műfajt is)

romantikus regény (a romantika kedvelők is szerintem népes számban vannak)

:)

2012. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
*szeret
2012. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi döntsük el mit írj? xD

De egy biztos: ne legyen klisés, legyen benne valami megdöbbentő és váratlan, de már nem a 120x felhasznált marhaságog. Ha fantasyt vagy valami keverék fiction műfajt akarsz írni hatalmas a választékod.

2012. márc. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én elkezdtem egy könyvet írni. Nem érdekelt ki, mit gondol róla, a fantáziám szüleménye volt (ezalatt nem azt értem, h fantasy) és olyan történetet írtam, ami nekem érdekes. Elküldtem már néhány embernek, akikkel könyvek kapcsán leveleztem és mindnek tetszett. Csak találd ki, h mi az, ami téged érdekel és arról tényleg jó könyvet tudsz, majd írni.
2012. márc. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Én a romantikus regényeket szeretem a legjobban. De verseket nem akarsz írni?
2012. márc. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elsősorban az a fontos, amilyet te szeretnél írni, amihez értesz és sokat tudsz róla. Például hiába mondaná valaki, hogy írj egy olyan könyvet, ami New Yorkban játszódik, ha még életedben nem jártál ott, és fogalmad sincs az ottani szokásokról. Az olvasók olyan könyveket olvasnak szívesen, aminél bele tudják képzelni magukat a világba, amit te megteremtesz, tehát eléggé reális.
2012. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Varga Lazli válasza:
Én a helyedben először inkább kis novellákat, vagy verseket kezdenék írni. Azokba először nem kell akkora erőt beleadni, mint egy több száz oldalas könyvbe. Ha meg már belejöttél akkor ereszd el a fantáziádat és írd meg a könyvet, amit te gondolsz jónak.
2012. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 k.lau13 ***** válasza:
nos, a nép mostanában a fantasy-t szereti, az olyan alkonyat féle nyálas-csöpögős könyveket, de mire megírsz egy könyvet, ki tudja, mi lesz éppen a kedvenc, ez változik :)) 10 éve a szerelmes tiniregényeknek volt nagy közönsége, előtte a krimiknek, után a horrornak, mostanában az utóbbi hármat keverik, és a történetmesélőknek is nagy sikere van, de ki tudja, mi lesz, mire megírod a könyvet. :)) szerintem arról írj, amiről akarsz, úgyis minden műfajnak nagy közönsége van még mindig, szóval valakit biztos érdekelni fog, ha jó író vagy :) mellesleg meg van egy olyan társaság is, akik mindig azt olvassák, ami éppen a legújabb, tehát szerintem olvasóid biztos hogy lesznek ;)
2012. márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 k.lau13 ***** válasza:
ja, a másik pedig az, hogy könyvet nem lehet úgy írni, hogy "na most leülök, és akkor írok egy könyvet", szóval olyat írsz, amilyet te akarsz, amihez ötleted van, és stílus/életérzés függő is néha a dolog. A lényeg, hogy neked tetszen. olyan könyvet soha nem is fogsz tudni írni, amelyik téma nem tetszik, mert egyszerűen unni fogod - tapasztalat, amikor írni kezdtem, én is megpróbáltam xD szóval ez igazából a te döntésed, nem a "népé". ;D
2012. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a szereplőket könnyen szerethessük meg,könnyen olvasható érthető. váratlan fordulatok,de ne azok a sablonok.
2012. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!