Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek mik a legjobb...

Szerintetek mik a legjobb körömlakkmárkák? (színük, tartósságuk alapján) Hol veszitek őket?

Figyelt kérdés

2012. aug. 31. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kedvenceim a Rose Nail és Moyra. Kínaiban, ázsia centerben, de aluljárókban is kapni általában Bp-en. Amúgy még az essence-eket is szeretem és a Lora lakkokat is.
2012. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Astor,Maybelline new york,Miss sporty.:)
2012. szept. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lora lakkom van lilás árnyalat, valami irdatlan büdös még amikor megszáradt is órákig.

Miss sporty-ból egy gyönyörű igazi piros van, 3-4 napig jó, aztán kezd kopni, de inkább a körmöd hegyén ahol érintkezik dolgokkal.Viszont imádom a színét, és egy rétegben is csodásan fed szerintem, hamar szárad. Lasting Colour a neve.

Moyra lakkom még nincs, de szeretnék mondjuk egy szép pinket vagy rózsaszínt. Esetleg bordót.

2012. szept. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!
2012. szept. 2. 13:44
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok ismét.

A héten vettem egy Moyra lakkot. Ilyen világosabb, picit neonos pink színű. 609-es. Ilyen mint a képen, pont ez az:


[link]


Picit durva volt mikor felkentem, de a piros után már nem lepődök meg hogy ilyenem is lett. Mert régen világos, finom gyöngyházas színeket használtam.

Nah, ezt csütörtök du. kentem ki 2 rétegben, minden nap dolgoztam - nem irodában - mosogattam, stb, és azt kell mondjam 2 nap után is csak a vége kopik ahol amúgy minden lakk. Nekem nem pattogzott - még eddig - s ha ez így marad, veszek még Moyrából pár szép színt. :)

Ja árban 380,- volt itt Veszprémben. Rengeteg szín van belőle, ha jól tudom valahol írták hogy 100 féle létezik...

[link]

2012. szept. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, ki fogom próbálni a Moyrát, mert tetszenek a színek és még az ára is jó :)
2012. szept. 19. 14:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, a pink Moyra lakkos vagyok ismét. Szóval... 4 nap után mostam le, akkor már elég csúnyácska volt 1-2 ujjamon, de a végük kopik, amire ha teszel fedőlakkot szerintem 5-6 napig is tartja magát. Én is fedőlakkot akarok venni, hogy ne nézzem 2-3 nap után a végén lévő kopást. :)

5-6 nap az már jó, ennél több nap után megunnám a színt, úgyis lemosnám. :D

2012. szept. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nemrég kipróbáltam egy Rimmel London lakkot, fedőlakkal is lekentem és mégis kopott már a 3-4. napon... De én sem szeretem, ha túl sokáig ugyanaz a lakk van a körmeimen, szóval nem is baj ha lekopik néhány nap után. Viszont a régi lakkjaim nem jó minőségűek, és lassan száradnak, azokat nem is szeretem.

Ha legközelebb lesz alkalmam, hogy lakkokat vásároljak, biztos veszek majd néhány olyan márkájút, amit még nem próbáltam. :)

2012. szept. 21. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!