Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon zavar hogy a legjobb...

Nagyon zavar hogy a legjobb barátnőm mindenben másolja az öltözködésem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tinikorban mindannyian a saját stílusunkat és egyéniségünket keressük, és mikor úgy éreztem kezdem megtalálni önmagam, tök jó érzés volt, de nagyon zavart hogy a legjobb barátnőm teljesen lemásolja. Eleinte csak azt csinálta, hogy vett ugyanolyan ruhákat amiket pár hónappal korábban én is. Aztán mikor beszéltem róla, hogy én milyen ruhát akarok, még meg sem vettem, de ő már vett magának egy pontosan olyat, amilyet én akartam. Így én már nem vettem olyat. Az öltözködésemet sok minden inspirálja, sztárok, honlapok, magazinok és nehéz kialakítani, neki meg csak annyi a dolga, hogy vesz ugyanolyan dolgokat mint én, ami lehet nehéz megérteni de nagyon zavaró. Egy ideje a kézírásom is másolja, meg a szobámat is.. Nem akarom megmondani neki mert akkor egy életre besértődik szóval mégis mit csináljak? Próbálok néha úgy trükközni, hogy beszélek valami ruháról, ami igazából nem kell hátha megveszi én meg valami mást de ez hülyeség://

2012. aug. 22. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szeritnem ezt akkor is meg kellene hogy beszéljétek! tudom, milyen amikor lemásolnak, bár nekem nem a legjobb barátnőmmel volt így.... Hány évesek vagytok?
2012. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezd meg a barátnődtől, hogy neki melyik sztár stilusa jön be. Menjetek el vásárolni és probáltass fel vele egy ruhát és mondd, hogy ez annyira jó, pont hozzád illik a te stilusodhoz.. Vegye meg. Késitsetek bizsukat: süthető gyurma fülbvaló stb. Annyi ötlet van a googlen.
2012. aug. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
egyébként most leszünk 15 évesek:D
2012. aug. 22. 15:40
 4/6 anonim ***** válasza:

ú ez tudom milyen rossz. gimiben velem is előfordult ilyen, pedig én még csak jóban sem voltam azzal a lánnyal, aki 'másolt' (mondjuk visszagondolva ő lehet azt hitte jóban vagyunk o.O?) - de pont ezért egyszerűbb is volt egyszerűbb is volt.


szerintem is/ahogy az első hozzászóló írta, tényleg beszélned kéne vele. így meg fog romlani a barátságotok - előbb utóbb annyira megunod, hogy másol, hogy elkezded majd kerülni és így vesztek össze. ha elmondod neki akkor reagáljon bárhogy, te őszinte voltál.

2012. aug. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérd meg, hogy adjon tanácsot, vagy tegyél úgy, mintha semmi ötleted nem lenne. Valószínűleg azért csinálja, mert irigy rád, ha engeded, hogy egy kicsit ő legyen a középpontban, lehet, hogy megváltozik a viselkedése.
2012. aug. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. aug. 22. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!