Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, nők! Szoktatok turkáló...

Lányok, nők! Szoktatok turkálóba járni? Miért szerettek turkálóba járni? Mi az elsődleges szempont, amikor turkálóba mész? Kilós vagy darab áras turikba jársz inkább? Mi az, amit sosem vennél turkálóba?

Figyelt kérdés

Pár éve el sem tudtam volna képzelni, hogy én turkálóba vásároljak, valahogy idegen volt nekem az egész. Arról nem beszélve, hogy a fertőtlenítő szagától, amivel a ruhákat fertőtlenítik, felfordult a gyomrom.

Azonban egy fél éve kb. nagyon rákaptam a turkálókra.


Nekem az elsődleges szempont az, hogy tényleg egyedi darabokat szerezhetek a ruhatárammal. Az anyagi része nálam nem annyira fontos, mondjuk látszik is. A kedvenc turkálóm egy darab áras turi, ahol mondjuk 1000-1500Ft körül szoktam venni pólókat, pulcsikat. Viszont nagyon jó minőségű, alig használt, márkás ruhák. Ott mindig találok magamnak valamit, ami tetszik és jól áll, ráadásul még mindig olcsóbb, mint pl. egy kínai. :D

De néha benézek kilós turikba is, ott is vettem már pár jó cuccot nevetséges összegért.

Többnyire csak pólót, blúzt, pulcsit szoktam turiban venni. A nadrágtól valahogy tartok, azt jobb szeretem újonnan megvenni.

Lábbelit viszont sosem vennék turiban, mert azt nem lehet olyan könnyen fertőtleníteni és nem is egészséges dolog.


Szoktatok turkálóba járni? Miért szerettek turkálóba járni? Mi az elsődleges szempont, amikor turkálóba mész? Az egyedi stílus kialakítása, vagy inkább az ár? Kilós vagy darab áras turikba jársz inkább? Mi az, amit sosem vennél turkálóba?



2012. aug. 31. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is a ruhák egyediségét szeretem, meg azt, hogy potom pénzért vehetek hibátlan, jóminőségű árut.

Ahova én szoktam járni, ott is 1000-1500 a felső, egyberuhák meg 2000-3000 között mozognak.

Én is darabárushoz járok, a kilós engem már taszít valahogy.


Fehérneműt, cipőt én sem vennék ilyen helyen, nadrágot, szoknyát már igen, csak még sosem találtam jót.


22L

2012. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam turkaloba jarni .

Volt,hogy vettem ott valamit,ketszer,de azota sem vettem fel,sot azt sem tudom hol van :D


Elsodleges szempont volt,amikor bementem,hogy kiirta a boltra,hogy XY marka....

Bementem es egyetlen marka nem volt az uzletben....

Tehat mind regebbi kinyullott pulcsi,polo,ami fako....

Es igen a szagat sem szeretem....De szerintem meg mindig egeszsegesebb ezeket felvenni,mint a kinai cuccokat....

Lattam a tv-ben,hogy valamifele gombaoloszereket tesznek az anyagba,hogy a szallitasnal ne legyen molyos, meg nemtudom mi.....

Tehat lehet a turiban azert biztos jobbakat kifogni....

Az en kisvarosomban viszont ez nem lehetseges...

Es,hogyha nem lenne ugy kivalogatva mar,akkor vennek en is tuti valamit....

Mi az amit sosem vennek turkaloba???

Hmmmm..... Melltartot,cipot,bikinit.... ezeket tuti nem vennem meg,ha ingyen adnak se :)

Es itt kulfoldon,nem talalok egyetlen turit sem....szertintem itt ilyen nincs :D

2012. aug. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%

szeretem, imádom. olcsó, jó minőségű és egyedi

én bármit megveszek, fehérneműt is (mert nagyon sok olyan van, ami nem használt, csak kifutó termék, a cimke is benne van - és pont ugyanúgy áll, pont ugyanannyian fogdossák össze, mint a "rendes" boltokban, úgyis kimosom, mielőtt viselném), cipőt is (ez utóbbit pl. alkohollal lehet fertőtleníteni)

változó, h kilós vagy darabáras, vannak kedvenc helyeim, ahova rendszeresen benézek

2012. aug. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok :)


Jo nektek,hogy valamit mindig talaltok....

En akarhanyszor bementem egy turiba, nem hogy egyedi dolgokat talaltam volna,hanem farsangra bohocnak elmehettem volna benne....

Komolyan mondom nalunk nagyon nincs jo turi,en mindig rossz emlekkel mentem haza....


De hogyha ti valami jo kis turit tudtok,akkor pedig nagyon helyes hogy vesztek magatoknak valamit :)

Itt kulfoldon nincs ilyesmi...legalabb is en meg nem lattam....

Mondjuk itt kulfoldon nagyon sok akcio van,igy itt mar 5 eurotol veszel szuper polokat.

2012. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Egyedi és olcsó. Ezek a legfontosabb szempontok. Corrs-tól kezdve Jimmy Choo-ig nagyon sok márkás darabot kifogtam már. Szó szerint pár száz forintért. A legnagyobb fogásom egy kilós turiban egy vadonat új ( még a címke is benne volt) Hilfiger csizma volt. 2400 forintba került. Mindenki csodájára járt.
2012. aug. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még sose tudtam turiban venni semmit. Ami tetszett volna: nem volt a méretemben (pedig 36/38as vagyok, nem extra méret), ami volt az fakó, kinyúlt,szöszös, kitérdesedett, lyukas volt.pedig vonzana, h olcsón jót, de nem jött eddig össze. :-(
2012. aug. 31. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
egyster vettem ott valamijen kardigánszerűséget. azóta nem hordtam.
2012. aug. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam járni turkálóba, és azért mert rettent olcsón kaphatom meg azokat a ruhákat amiket boltba kétezer forintokért. Azért is szeretem mert rettent sok márkás ruhám van onnan 150 ft-ért. (darabosba járok)

amit sose vennék turkálóban az a fehérnemű. fúúúúj :D

Én általában inget, pólót, pulcsikat veszek. Csak a nadrágjaimat veszem boltban a többi mint turkálós ruha (néhány darab kivétel)

2012. aug. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁÁÁ!!!! Vki tanítson meg turizni!:D

Nagyon sok bnőm jár turkálóba, és olyan ruhákat fognak ki, hogy az agyam eldobom. Műltkor is volt az egyik bnőmön egy csodaszép nyári ruha, erre közölte, hogy egy ezresért túrta. Maj megevett az irigység...:D


De én akármikor, akárhova megyek, nem találok semmi jót:( Pedig annyi turkáló van a közelben...

Mondjuk nekem méretgondjaim vannak általában...sajnos alapból nehezen kapok magamra ruhát (nagyon vékony vagyok).

2012. aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Sose találok semmi jót, szóval nem nagyon. 1-2x voltam, de nem vagyok oda érte. Eddig összesen 3 ruhadarabot vettem ott, egy inget, azt máig is hordom, egy fekete pulcsit, meg egy pöttyös topot. Az előbbiben nem is értem mi tetszett, mert szörnyen néz ki, az utóbbi (mint később rájöttem) nagyon kényelmetlen, szóval az is kilőve. Egyébként darabosban vettem őket.

Sajnos a városunkban nincs igazán jó turkáló.

Amit soha nem vennék az cipő, nadrág és alsónemű.

2012. aug. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!