Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok ha párt kerestek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha párt kerestek magatoknak a külső az elsődleges szempont vagy inkább az a lényeg h milyen bellülről a csávó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
először kívülről vagy belülről látsz meg valakit?
2011. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
A bankszámlájanak kerete.
2011. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Eloszor a kulso, persze nem azt mondom, hogy szepfiu legyen, csak nekem jojjon be. De ha belul rohadt, akkor nem kell.
2011. szept. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hányszor teszitek még fel a kérdést?

A normális embereknek a személyiség a legfontosabb hosszútávra, mivel cseszhetik a szép külsőt, ha amúgy nem jönnek ki a másikkal.

És ez nem a nem függvénye.

2011. szept. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Először a külső, mivel arról előbb van véleményem, mint, arról, hogy milyen belülről. Ha a külső bejön, de a belső tulajdonságai nem, akkor felejtős. De szerintem mind a kettő fontos.
2011. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Ha tetszik akkor beszélgetek vele, átlagos akkor is, normális is akkor lehet belőle bármi. Nem tetszik csak az amiket mond akkor lehet barát hülyeségeket beszél elküldöm a fenébe, vagy ha mégis annyira tetszik a lelke akkor lehet megtetszik a külseje is és később lehet kapcsolat.


20/l

2011. szept. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

a kisugárzás és a személyiség.

a kisugárzásban minden benne van, és az hogy így most kifejezéstelen arccal hogy nézel ki.. abban megvan hogy hogyan túrsz bele a hajadba, hogyan igazítod meg az öved, hogyan mosolyogsz, milyen a tartásod.. nézhet ki valaki marha jól, ha marha beképzelt, büszke magára... vagy nézhet ki vlaki átlagosan ha egyéniség kisugárzása van..

belsőleg úgysem tudom megítélni.. szóval kisugárzás+személyiség (belső), de ha választani kéne a belső fontosabb.

2011. szept. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mindkettő fontos
2011. szept. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem mindig a kisugárzás és a lélek volt az első, a belső szépség, a külső változó és múlandó dolog...
2013. aug. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!