Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek menő? A menők...

Hogyan legyek menő? A menők mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Eddig sem tartoztam a lúzerek közé,de olyan menő szeretnék lenni olyan akinek a nevét ismerik az iskolába , sokan köszönnek neki, elhivják a legjobb bulikba. ezek a lányok mit csinálnak?(ribanc nem akarok lenni ). Amugy én viszonylah szépnek gondolom magam. 172 cm vagyok 57 kilo hosszu barna hullámos hajam van.

16/L



2012. aug. 31. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
"Menőnek lenni annyi, mint önmagadat adni, s szeretni azt."
2012. aug. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

mindig a szezonális cuccokat vásárolni, beszélgetni azokkal akiket te magad is menőnek tartasz, elmenni a "menőbb" bulikba, ha emellé még lesza*om magatártod van akkor még menőbbvagy, ezután meg ugye cigi, canabis


nem azt akarom ezzel mondani hogy mindenképp éld így mostantól az életed, csak hogy én ezt figyeltem meg a sulimban

2012. szept. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a könnyű nőcske című filmet. :D
2012. szept. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

Cigizz, vedelj, minden hétvégén legyél ott a legnagyobb buliban, legyél mindenkivel jóba (még ha az illetőt utána szidod a háta mögött mint a bokrot), legyen nagyon sok egyesed, esetleg meg is bukhatsz (attól még menőbb leszel), feleselj mindig vissza a tanárnak, járj a legeslegmenőbb cuccokban, vasald minden reggel a hajadat, ha lehet, akkor hozd magaddal a suliba is.


Nálunk az ilyen lányok a "menők".

2012. szept. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

Az a lényeg, hogy mindig add önmagadat, öltözz divatosan, és mindig próbáld meg először megtudni a sztorikat! Így mindenki figyelni fog téged!

2013. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"önmagadat add"

XDXDXDXD

ez a legrosszabb tanács amit kaphat valaki aki nincs megelégedve a személyiségével....

amúgy legyél laza ne törődj azzal mások mit gondolnak, legyen önbizalmad és ne mások miatt cselekedj úgy ahogy cselekszel, és ne figyeld a reakcióikat....

(persze megsúgom hogy van egy "instant" megoldás lányoknak, de szerintem ez nem igazán járható út)

16/F

2013. jan. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Legyél nyitott! Meglátod, menni fog!
2013. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem kell cigizni se semmi sz@rt szedni ehez-.- Adj sokat a kulsodre kozmetikus sport fodrasz stb:) Minden reggel menj futni es maradj fitt es egeszseges:) Ez az elso lepes :)) Utanna frissitsd a tuhatarad meno cuccokkal es tanulj meg szepen sminkelni!A kevesebb tob!!Szemceruze, szempillaspiral, alapozo ha kell es minimalis ruzs :) Hasznalj sok parfumot ami nem olyan eeos de ha valaki mellett mesz lehessen erezni az illatod.Menj oda mindenkihez es beszelhess veluk :) Alakits ki jo viszonyt :) Sok sikert ha kell meg tanacs privibe irj :D
2013. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!