Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » EZ igaz a szőrtelenítéssel...

Okoska:) kérdése:

EZ igaz a szőrtelenítéssel kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ezt egy másik kérdésnél olvastam. Nem tudom eldönteni hogy ez mese, vagy ez hatásos. Ti hisztek ebben, és aki 'próbálta' annak sikerült?? Ez az:


"A leghosszabb hatást akkor éred el, ha FOGYÓ HOLDFÁZISNÁL epilálsz (vagy gyantázol), mert akkor a Hold ereje a "megszabadulást" erősíti...

Ilyenkor még lassabban fog visszanőni a szőrszál, vékonyabb és kevesebb szál nő vissza (sőt ha mindig ilyenkor szőrtelenítesz, akkor 2-3 év után VÉGLEG és teljesen eltűnnek a szőreid!)...


Ha NÖVEKVŐ HOLDFÁZISNÁL szőrtelenítesz, akkor egyre erősebb és egyre több szőrszálad lesz (ilyenkor inkább hajadból vágj 1-2 cm-t, annak nem árt az erősödés)... "


Szerintetek?



#Hold #gyanta #epilátor #szőrtelenítést
2012. szept. 1. 01:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez pont úgy hülyeség ahogy van.
2012. szept. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi van, ha epiláltam fogyó holdfázisnál, de a növekvő hf.-nál már igencsak kellene epilálni megint... A következő fogyó hf-t kivárni... Addig se szoknya, se pasi...?
2012. szept. 1. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi értelme. Ha teljesen véletlenül hisz benne valaki, az kibróbálhatja, de az előzőnek igaza van: a következő fázis megvárásáig csak hosszúnadrág+PULCSI
2012. szept. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én se igazán hiszek benne, de végső reménységben mondjuk kipróbálhatjuk ;D
2012. szept. 1. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiprobaltad aztán?:D
2023. jan. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!