Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Piercingeknél mi a különbség...

Piercingeknél mi a különbség az orvosi fém, a titán és a bioplast piercing között?

Figyelt kérdés
Néztem, hogy a Westendben tragust mindhárommal ugyanannyiért szúrnak. Melyik milyen/jobb, miért? Köszi!

2012. szept. 2. 17:52
 1/2 A kérdező kommentje:

Annyi, hogy a bioplast az a műanyag, a titán az a metálosan csillogó színes, az orvosi fém meg a tök sima? Orvosi fémet érdemes kérni, nem?

Itt pl (ezek ugyan nem tragusok): [link]

2012. szept. 2. 17:59
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik tragusban titán a másikban bioplast ékszer van.


A titánt nagyon tudom ajánlani, könnyű, nem okoz allergiát. A bioplast kicsit rugalmasabb anyag, nekem azokban a lyukakban van, amelyek nem gyógyultak jól merev ékszerrel. Pl. a bal oldalamon szoktam aludni, és ott kényelmesebb a bioplast. meg az is az előnye, hogy méretre vágható.

2012. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!