Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek 15 evesen ciki ha...

Szerintetek 15 evesen ciki ha egy lany 34/75 os melltartot hord?

Figyelt kérdés
csak ertelmes valaszokat legyszi...

2012. szept. 3. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert szerinted 15 évesen mekkorának kéne lennie?
2012. szept. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
epp az hogy nem tudom.. csak azert kerdem mert a tobbi lanynak az osztalyombol joval nagyobb ezert gondoltam hogy llehetne nagyobb
2012. szept. 3. 11:18
 3/12 anonim ***** válasza:
51%

Ha olyan kell, olyan kell.... Olyat hordj..

Ilyen értelmetlen kérdést...

2012. szept. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na és, nem lehet mindenkinek óriási tejcsárdája. Ráadásul még bőven nőhet neked.
2012. szept. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
utolsonak koszi szepen... akkor inkabb ugy teszem fel a kerdest higy ez a meret nagyon kicsinek szamit?
2012. szept. 3. 11:23
 6/12 anonim ***** válasza:
a kosárméret is számít.vannak,mint senkinek a városban :D Pedig csak 16 vagyok.....A kosárméret is számít :)
2012. szept. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó, akkor: igen kicsi, nekem sokkal nagyobb van és 22 éves vagyok, szóval ásd el magad.
2012. szept. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
utolso asd el magad te... miert kellen elasnom magam...en csak erdeklodom
2012. szept. 3. 11:42
 9/12 anonim ***** válasza:

a számozás a mell alatti körméret, a kosár a mellcsúcsnál mért körméret.

A 75-ös mondhatni közepesnek, még a 80-as is. e felettiek, tehát mondjuk van egy 95-ös oszt társad, az gondolom már teltebb, nem csak mellbe. De mondjuk egy 65-70-es lány már nagyon vékony.

Ha a kosarat nézzük A,B kosár pici cici, még ha van hozzá 95-ös mell alatt, akkor is kicsinek számít hiába nagyobb mint a tied, arányaiban kicsi!

C,D kosár közepes méret, E,F és fölötte már nagy méret. Azért kiváncsi vagyok az oszt társaid kosár méretére mert ez döntő! Hiába 95-ös, az nem jelenti azt h a melle nagy, hanem a háta akkora mint egy hordó. Érted?

Mérd le mell alatt és mellcsúcsnál hogy mennyi vagy, a mellcsúcsból vond le a mell alattit, kapsz egy számot, az megmutatja milyen kosár kell neked pl. 10-12cm A kosár. És a mell alatti pl 74cm, az 75-ös és igy jön ki hogy 75A kosarú melltartó kell neked.

Itt egy táblázat: [link]

Általában a lányok nem tudják milyen melltartó kell nekik, és ezért rossz méretet választanak.

2012. szept. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok egyébként én 70E-s vagyok :) Nem tartom cikinek hogy vékony vagyok, az meg külön jó hogy E kosár:)
2012. szept. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!