Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 13 eves vagyok. Ciki es rossz...

13 eves vagyok. Ciki es rossz anyag melltartot (szivacsnelkulit) hordani?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mért lenne az? ha szép a melled akkor bőven elég a normál sima melltartó
2010. aug. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
De, ha nem szép, akkor is.
2010. aug. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Énis 13 vagyok!:)

Nekem vegyesen van egy ilyen egy olyan.. persze a szivacsosis nemaza kőkemény hanem épphogyvan benne..Szerintem nem ciki. Öszzes osztálytársam szivacsosat hord.. De olyat h kutyaf*asza.. Aztán amikor meg megyünk a strandra leégnek mert nincsis semmi mellük.:D

13/L

2010. aug. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Koszi!
2010. aug. 16. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Cikinek nem ciki, de a szivacsos szerintem a kis-és közepes mellméretű lányoknak előnyösebb. Ha szép nagy melled van, akkor bármilyen jól áll.
2010. aug. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 éves korban sztem még mindegy, csak az a lényeg, hogy kényelmes legyen! Ha a szivacs nélküliben jobban érzed, magad, akkor hordd azt, és ne foglalkozz a többiekkel!
2010. aug. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát amikor én ennyi idős voltam (8 éve:D) nem volt ciki. Szerintem 13 éves lánynak nem is való melltartó, mert nem nagyon van mit raknia bele és idiótán áll. Én is ilyesmiket hordtam mint te. 14-15 körül kezdtek a lányok rendes melltartót hordani régebben, most nem tudom, hogy van.
2010. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kis 11 éves cs*trik is azthordanak -.-" te mért nem hordhatnál?-.-"
2010. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!