Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » (KÉP) A barátnőm azt mondja,...

(KÉP) A barátnőm azt mondja, hogy nagyon ronda segge van, ezért nem szívesen hord tangákat és nem is szívesen mutogatja nekem, aminek nem örülök:D. Szerintem jó. 1. mit mondjak neki, hogy elfogadja magát? 2. szerintetek is rossz a segge?

Figyelt kérdés

én 23/f

bnőm 20/l


[link]


[link]


2012. szept. 3. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én a barátnőd helyében megvernélek, hogy felraktad ide a hátsóm...:D
2012. szept. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy kretén vagy hogy felteszed a barátnőd képét ide! :S
2012. szept. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Rat Poison ***** válasza:
100%
Ha neked tetszik, miért érdekelnek az idegen vélemények? :D
2012. szept. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Még egy önfényező p*csa, aki megerősítésre vár...

Szerinted van olyan hülye, akit megetetsz ezzel a "barátnőm" szöveggel? Szánalmas vagy... Győzködhetsz, tagadhatsz, túl sok kérdés volt már itt, ismerem az ilyet...

2012. szept. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
szerintem nem rossz a bnőd segge ,sztem dicsérd a seggét és valahogy csak elfogadja magát
2012. szept. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
hogy a barátnőm is belássa...
2012. szept. 3. 13:58
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret tangát viselni és nem szívesen mutogatja a hátsóját...hát akkor el sem tudom képzelni,hogy készülhetett ez a kép és hogy kerülhetett fel ide. Valami itt sántít.
2012. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj már, de akkor se tedd ki! Nem idegenektől kell megerősítés!

Valószínűleg önbizalomhiányos, így ezt magának kell orvosolnia. De nem úgy, hogy kitárod mindenkinek egy intim testrészét... Ha ő nem tudja elfogadni, akkor tegyen érte. Nagyon egyszerű. Te meg erősítsd őt, legyél mellette, akár sportolhatsz is vele. Nem kell ezen vergődni: nem tetszik neki - vagy változtat rajta vagy elfogadja.

2012. szept. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted a barátnőd, hogy felteheted-e az internetre a fenekét? Amúgy hogyan készült ez a kép, ha nem szeret tangába lenni? Ráhúztál egyet, gyorsan lefényképezted és feltetted ide?

Amúgy jó segge van.

2012. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
azt írtam nem szívesen hordja... de néha előfordul és ha sokat győzködöm még azt is megengedi, hogy lefényképezzem...
2012. szept. 3. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!