Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szeplős lányok szépek....

A szeplős lányok szépek. Ugyan már, legyetek őszinték! Neked mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Szerintem ezzel csak a szeplősöket nyugtatják, vagy arra gondolnak mikor pár szeplő van a lány orrán és ennyi. Az még aranyos lehet. De egy igazán szeplős lánnyal mi a helyzet?


Főleg fiúk véleménye érdekelne. Nektek tetszik/ undorító/ sose kéne ilyen nő/ nem zavar/ stb?

(Ne a sminket nézd)

[link]

[link]

[link]

Írj kor/nemet is.



2012. szept. 3. 15:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Az a nő, akit linkeltél, rettentő moslékul néz ki. De alapvetően nem (csak) a szeplői miatt. Egy szeplős lány is lehet szép, egy szeplőtlen lány is lehet ronda. Nem a szeplői miatt vagy azok hiánya miatt lesz valaki szép. Azt se felejtsük el, hogy a szeplősség alapvetően azért mégiscsak egy bőrhiba.
2012. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
A szeplőkkel nincs gond, de úgy nem jössz be (vagy ha nem te vagy a képen akkor az aki a képen van.)
2012. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Igazából nem tudom. Szeme, arcformája, ajka tetszik, a bőr meg... Én is szeplős voltam (sokkal kevésbé mondjuk), fél évig a gép előtt rohadtam a lehúzott redőnyös szobában, s láss csodát! Mind eltűnt. 21/F
2012. szept. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
100%

sztem az a cuki ha az orrán van, vagy a szeme alatti kis "pofin" de hogy full arca tele van az zavar,és nem tetszik.

18/L

2012. szept. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

szerintem se befolyásoló tényező, ha valaki szeplős akkor úgyis szeplősen szokod meg az arcát, engem abszolút nem zavarna, és néha tud vonzó is lenni. :)

a sminkek pedig durvák lettek :)

17/l

2012. szept. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Én szeplős vagyok 8 nem ennyire) de sose volt probléma egy pasinál sem...szerintem elég szegénységi bizonyítvány ez alapján itélni....
2012. szept. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
74%

igenis szépek a szeplős lányok. sokkal inkább ez a természetesség, mint a műcsajok!

20f

2012. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha valaki bejön, akkor nem a szeplői miatt; ha valaki nem jön be, az sem a szeplői miatt lesz...


Van egy barátnőm, aki gyönyörű, és hasonlóan szeplős + még vörös is. Mégis elképesztően szép :) A húga szintén vörös, szeplős, de ő márnem olyan szépecske. De az biztos, hogy ezt nem a szeplő befolyásolja.


Azért gáz lenne ez alapján ítélkezni egy emberről... Nem lesz tőle rosszabb, meg persze jobb ember sem. Nem is kéne külön kategóriaként kezelni őket...

2012. szept. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nagyon rossz képek, de pl. ő gyönyörű szerintem (és sokkal jobban tetszik mikor nem retusálják le a szeplőit):

[link]

[link]

2012. szept. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mármint azok rossz képek amiket a kérdező linkelt, nem amiket én :D
2012. szept. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!