Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legyetek őszinték, szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyetek őszinték, szerintetek akar valamit vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Röviden:egy fiúval csókolóztam egy buliba(azelőtt nem ismertem), utána randiztunk. Oké volt minden csókkal váltunk el(tudom, hogy elég gyors a tempó) és azt mondta, h következő alkalmat mondjam meg ÉN mikor legyen. De aztán egész hétvégén egy szülinapon volt, és sugallta, h. majd most hétfőn beszéljünk(mintha nem akart volna beszélni velem) mivel vizsgám lesz. Vasárnap felhívott h mi a helyzet tanultam-e ilyesmi. Ma beszéltünk, mondta, h. milyen jó volt amikor együtt hülyültünk mikor találkoztunk...meg ilyenek. Úgy köszönt el, h. akkor neked egy kellemes hetet...valahogy úgy vettem ki, hogy akkor most ezen a héten nem is akar beszélni(újra)...és nem tudom, hogy akkor most akar-e vmit, elhívni most nem hívott el mégis mondta, hogy milyen jó volt. Vajon arra vár, hogy én mondjam? Mi ez? Őszintén szerintetek is csak szórakozik?
2010. dec. 6. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből nem fog kiderülni, hogy csak meg akar d*gni vagy többet is szeretne! Találkozz vele és majd kiderül..
2010. dec. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De találkoztam vele. Kedves volt, rendes aranyos..és mondom, mondta, hogy most ne ő mondja meg...nem tudom, hogy én kellene-e vmit lépjek vagy nem értem...azt ilyen kellemes hetet s jó hétvégét szövegei miatt úgy érzem, h. nem érdeklem eléggé...
2010. dec. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!