Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A melegeknek miért jobb az...

Mr. versace kérdése:

A melegeknek miért jobb az öltözködési stílusa?

Figyelt kérdés
én is meleg vagyok sokszor hallom milyen bu.z.i.s.s.a.n van felöltözve..mégis a leghiresebb divatmarkak tervezői 90% ban homoszexuálisok!gondolok az olyan márkákra mint . VERSACE,DOLCE&GABBANA,DIOR,és még sorolhatnám.. A heteró emberek mégis szeretik ezeket a márkákat amikor felhuzzák akkor persze nem b.u.z.i.s pedig csunyán fogalmazva b.u.z.i tervezte
2012. szept. 4. 15:15
 1/9 anonim ***** válasza:

jaj ne törődj velük..

Amúgy a meleg férfiak sokkal többet adnak a külsejükre,mint a heterók. Tudod ha egy hetero férfi kozmetikushoz megy,vagy épp fodrászhoz 2 hetente,vagy bármi szépségápolásra akkor rögtön azt mondják rá hogy b*zi..

Ez egy rossz berögződés az embereknél.

2012. szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mysticista ***** válasza:
nem jobb. csak megint van mire verni a tamtamot, meg előhozni a sajnálkozást, hogy jaj titeket megkülönböztetnek mert melegek vagytok. szánalmas.
2012. szept. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, valami olyasmi a helyzet, amit az első mondott.


"Nagyon macsó vagyok és laza, ezért lesz@arom a külsőm, mert az vagányabbá tesz." ezt a véleményt erőszakolják egymásba az emberek, de mindenki tudja, hogy az összes embert érdekli, hogy hogyan néz ki. csak szétmanipulálták az agyunkat, hogy áltassuk saját magunkat.


másrészt meg nem a melegeknek jobb az öltözködési stílusa, csak valamiért szívesebben támogatják anyagilag a meleg divattervezőket. ahol a pénz, ott a "tehetség" (khhhhmmm).

2012. szept. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mysticista ***** válasza:
a harmadik megmondta keményen!!!! igaza is van. főleg ha a tervező izraelita meleg :)
2012. szept. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szó sincs a sajnálatról!! Sajnálatra méltó aki a végét járja nem sok van szerencsétlennek hátra az életéből az sajnálatra méltó.Ugyanolyan emberek vagyunk mint mások vannak nekünk is 7köznapi problémáink érzéseink ugyanugy mint a heteróknak hozzáteszem nem vagyunk jobbak se rosszabbak amit ki irtam az meg igy van ha el ismerik ha nem!
2012. szept. 4. 15:57
 6/9 A kérdező kommentje:
1et értek mindeggy hogy meleg vagy nem ha tehetséges az is igaz hogy rengeteg tehetséges meleg tervező van!
2012. szept. 4. 16:01
 7/9 Mysticista ***** válasza:

sejtettem, már jöna duma h ti ugyanolyanok vagytok, stb. ki a frász mondta hogy nem?

ki???

senki!!!!

ez a tipikus kötöszködés, ha rád néznek, akkor besértődsz, mert biztos azért néznek, mert buza, ha nem, akkor biztos azért nem is méltatnak tekintetre, mert buza. nektek semmi sem jó. ezért vonulgattok fel. én mér nem vonulgatok??? pedig büszke heteró vagyok. ennyi meg egy bambi.

2012. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
el vagy tévedve nem sértödök meg hát szived jogod vonuj az utcán ráérsz:-) amugy nem minden meleg sértödik meg én nem pl..vitázni nem tudsz én mindenre tudok felelni ne aggodj ...jézus ki ez teee... Kiez:-D még valami...kiváncsian várom ha van hozzáfüzni valód nyugodtan
2012. szept. 4. 23:54
 9/9 anonim ***** válasza:

ha jól látom csak egymás hozzászólásaira vártok, hogy egyen mibe értelmesnek látszó érvvel belekötni.

egyrészt, aki meleg az meleg. így dönt, így érez, vagy isten tudja. attól ő is ember, és nincs olyan, hogy "ők" meg "én". olyan van, hogy "mi". ha elkülönítjük a társadalom bizonyos rétegeit és bolondoknak nézzük őket, azzal a saját boldogulásunk ellen is dolgozunk.


hidd el, hogy ahány tehetséges meleg divattervező van, azzal arányosan ugyan olyan sok tehetséges hetero divattervező. ez a pénzről szól, és hogy ki legyen a példa, akit követünk. ha egy meleg embert állítanak a divat középpontjába, akkor előbb-utóbb az befolyásolja bizonyos irányokba az ízlésünket több téren. és ezzel nem akarom a meleg embereket lejjebb valónak titulálni.

2012. szept. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!