Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van egy lány az osztályba...

Van egy lány az osztályba akit ki nem állhatok. Mit tegyek hogy én is jobb legyek nála bármiben a sporton kívül?

Figyelt kérdés
Mindenben jobb akar lenni nálam.Ma az első sulinap már rosszat okozott nekem.Diákelnök választás volt és legyőzött.Mindig csak abban indul amiben én,szándékosan pikkel rám.és tudom hogy utál mert mindig visszamondják nekem.Egyedül kosarazni birok jobban.Mit tegyek hogy végre egyszer bármiben jobb legyek nála a sporton kivűl?

2012. szept. 3. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy rosszabb vagy nála? Versenyezni, csak sportszerűen szabad. Vedd fel a kesztyűt! Hívd ki mondjuk kosarazni és győzd le!
2012. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, ha beszállsz ebbe a kicsinyes játékba, hogy folyamatosan "harcoltok" egymással, hogy ki, miben jobb, nem fog leállni. Sz ard le, majd megunja.
2012. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az még eszedbe sem jutott hogy ahelyett hogy utáljátok egymást és versengtek talán összebarátkozhatnátok? Lehetnétek jóban is akár? Mert amit ti csináltok az gyerekes és nevetséges, ráadásul semmi értelme.
2012. szept. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De próbáltam vele barátkozni és nnem vált be
2012. szept. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!