Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörmösök! Melyik zselét...

Műkörmösök! Melyik zselét ajánlanátok inkább: Crystal Nails Titanium építő zselé, vagy Brill Bird építő zselé?

Figyelt kérdés
És miért?

2012. szept. 5. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Brill birdből melyik?

Nekem személy szerint a titanium nem vált be, bár nem is szeretem az ilyen lágy zseléket. Ha cn, akkor inkább xtreme clear.

Brillbird-öt nem ismerem. Csak ez a 2 márka érdekel?

2012. szept. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ennél azért jóval szélesebb a piac zselé területén.
2012. szept. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Letti! Köszönöm a válaszod, a CN több termékét próbáltam már, a gumizselét is, a titániumot még nem, azért kérdeztem ezt a fajtáját. Nem vagyok túl gyakorlott és szeretnék valami igazán megbízható, kiváló minőségű zselére találni. A Brillbirdet itt ajánlotta valaki a gyak.kerd.-en, az Iron gelt és a Sapphire gelt néztem az építők közül. Plusz kellene még valami nem túl hivalkodó fehér vég is és cover gel is. Ja egyébként tudom hogy milyen széles a termékpaletta, próbáltam már a Perfect nails, Master Nails, Classic Nails termékeket is. További hasznos hozzászólást szívesen fogadok, és persze ha van más márka ami neked bevált, nyugodtan írd meg, minden tanácsot szívesen veszek. Köszönöm!
2012. szept. 5. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi volt a gond az eddig próbált zselékkel, hogy még nem találtad meg az igazit?
2012. szept. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia, a CN Titaniumot használtam egy ideig, én szerettem, bár azt vettem észre, hogy a fehér francia véget sárgította. Ekkor elkezdtem keresgélni, és ráakadtam a Pearl termékcsaládra! Ha be tudod szerezni, tedd meg, mert CN minőség, csak jóval kedvezőbb az ára. A Brill Birdet sajnos nem ismerem.
2012. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Apróságok voltak amik nem tetszettek, semmi komoly, de szerintem alig van különbség az irtó drága és az olcsóbb zselé között. Mondjuk nagyon gagyit soha nem vettem. Vagy sárgult, vagy túl folyós volt, ilyenek voltak amik nem tetszettek pl. Még keresem az IGAZIT. Brillbirdet fogok rendelni, kipróbálom.
2012. szept. 8. 16:52
 7/9 anonim válasza:
Szia! A lehető legjobb minőség a BrillBird-nél van, és megfizethető áron. Ajánlom figyelmedbe az Asia Center körmösboltjait, ahol akciósan, illetve olcsóbban is hozzá tudsz jutni. Ez saját tapasztalat...Jó munkát!
2012. szept. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 horvathmisi81 válasza:

Hello!


A nejemnek vannak megmaradva CN-es cuccai. (Mióta terhes lett, nem körmözik).

Pl: 50 ml Titánium egy kicsi hiányzik belőle. 6000-ért elviheted. A boltban 9500

Nagyon sok minden meg van maradva. Ha érdekel, írj, hogy mi kell és megnézem Neked, hogy van-e.

Üdv: Misi

2012. szept. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek aki még írt a napokban! A segítséget is nagyon köszi, közben rendeltem a brillbird.hu-ról zseléket, hát nagyon meg vagyok elégedve velük. Kicsit sűrű ugyan, de nagyon jó minőség. Egy darabig maradok ennél. Az Ázsiában már voltam a körmös boltban, de gondolom ott ez a márka nem kapható. Vagy igen?
2012. szept. 30. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!