Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz, ha nem vagyok vékony? =...

Gáz, ha nem vagyok vékony? = ( Körte-alkatom van! = ( {16L. }

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 01:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan fiú, akinek tetszik, meg van olyan, akinek nem. Neked tetszik? Ha tetszik, akkor szard le, ki mit gondol, ha nem akkorj fogyj pár kilót :) Ennyi.. Magadnak akarj tetszeni, ne másnak
2009. júl. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
éppen azon vagyok, hogy lefogyjak, de már kb nincs is mit, mert az alakom megmarad, és egyre gnómabb lennék... :S
2009. júl. 29. 01:55
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Körte alak? Akkor a csípődről kell lefogynod? Arra jó módszer az, hogy letérdelsz vhova, ráülsz a lábaidra, és először le ülsz a lábaid melléé jobb oldalra, aztán átemeled magad a bal oldalra anélkül, hogy a kezeidet letennéd. Minden nap 20-at csinálsz, akkor egy hét után már látszódik az eredmény. Ezt mondta egy csaj, akinek panaszkodtam az alakom miatt.:D Nekem tényleg bejött. Sőt... lehethogy csak bemesélem magamnak, de én már 3 nap után láttam a változást. Tényleg meglepett.

Szóval a tanácsom, hogy ne fogyni akarj, hanem formálni! A fenekedet is meg lehet formálni úgy, hogy szép legyen, és nem is kell hozzá fogyni. Nézz utána az ilyen formáló gyakorlatoknak, mert tényleg elég rövid idő alatt meg tudsz változni ezek segítségével.:)

Nekem azt mondják tökéletes az alakom, mindenki dícsér érte.:$ De azért nekem is kell közben hasizom, és fenékformáló gyakorlatokat végeznem. Ezenkívül minden nap sportolok valamit - teljesen változatosan. Ha vannak kistesóid, vagy ismersz kisebb gyerekeket, akkor fogócskázz velük. Én azt szoktam.:D Jól meg tudnak futtatni néha.:D

Na, ezek csak tanácsok voltak... a kérdésre válaszolva:

Biztos, hogy nem csak Te látod úgy, hogy nem tökéletes az alakod? Mert vannak, akik bemesélik maguknak (többek között én is régebben:D). Előbb szerintem kérdezz meg pár ismerőst, hogy mit gondolnak az alakodról, hogy megbizonyosodj róla, tényleg nem jó az alakod. Ha ezek után is változni akarsz, akkor mondom, formálj!:)

De szerintem ez a kérdés, egyénfüggő, mert vannak olyan srácok, akik az ilyen lányokat szeretik, és vannak olyanok, akik a nem ilyeneket. Mindenesetre nem gáz!

16/L

2009. júl. 29. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Előzőhöz lenne kérdésem!Ez a jobbra-balra ülés izmosít vagy ha mellette nem eszel annyit,akkor fogyaszt is?

A kérdezőnek:ne foglalkozz más véleméynével!Ha magadnak így tetszel,akkor maradj meg ilyennek!Biztos vagyok benne,hogy az utcán ezrével futnak olyan srácok,akiknek az ilyen alak tetszik.!Szóval fel a fejjel,és ne fogyizz!Max.tornázz,erősíts!:)

2009. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hm.. ez a hosszú szöveg nagyon bejött. Ki is próbálom mindjárt. :P
2009. júl. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Mások szerint szép, arányos alakom van, szerintem borzalmas... :S Mióta az eszemet tudom, így vagyok vele. Nálam az egésznapog lófrálás, járkálás számít edzésnek. :D

De most fogyózok, remélem sikerül valamennyit leadnom! :)

2009. aug. 1. 02:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy körte alkatú is lehet vékony, legalább formás vagy:)nekem pl. nincsen csípőm és a barátom gyakran mondogatja ,hogy híznom kellene csípőre, de azaz utolsó hely ,ahová menne:(:( amúgy a pasik 90% oda van a nőies alkatért és neked az van ,ha valóban körte vagy:P én irigyelek érte:$
2009. nov. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát lehet, hogy így irigyelsz, de idegbejos lennél te is ha nem találnál magadra normális ruhád, és a csípőd a válladnál is szélesebb lenne... -.-'
2009. nov. 4. 18:34
 9/11 anonim ***** válasza:
veled nincsen baj, hanem a konfekció méretek lettek elszabva..:$ egyébként akkor is jó neked, akármit mondasz, az összes ismerősöm szerint szép ,ha egy nő nőies:P szerintem az nagyobb gáz ,ha a melled nagyobb ,mint a csípőd,de vállam már nincsen..nahh mind1.:///de ha ennyire nem szereted próbáld az öltözködéssel kompenzálni.. [link]
2009. nov. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
előző vagyok;)nagyon ajánlom ezt a honlapot ,mert vannak rajta okos cikkek és érdekességek:);)és még a szakértőt is megkérdezheted ,hogy mit tanácsol;)
2009. nov. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!