Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10 hetes vagyok.163/53 kg...

10 hetes vagyok.163/53 kg voltam a terhesség előtt és most 54 és fél. Nekem rendesen van már pocim. Azért mert vékony az alkatom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 14:40
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat 168/53 kg!
2009. szept. 2. 14:40
 2/10 anonim ***** válasza:
szia,én9 hetes vagyok és rajtam is látszik már de csak ott a méhem környékén a hasam.kilóra ugyan annyi vagyok 156,48 neked van tüneted?mert nekem az sincs...mikorra vagy kiírva?boldog baba várást
2009. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen kora terhesen lehet puffadtabb az ember hasa, ez normális. Ilyenkor még nem a baba látszik, hisz még csak 3 cm-es és a méhed is a kismedencében helyezkedik el, a szeméremcsont mögött. Ez puffadás miatt van.

Boldog babavárást!

35 hetes pocis

2009. szept. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szia. A hányást és az émelygést úgy látszik megúsztam. Esténként leragad a szemem és sokat járok pisilni. 2010. március 30.-ra vagyok kiírva. (Csak ne április 1.-én szülessen! :) Neked is boldog babavárást!
2009. szept. 2. 14:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én ápr. 1-én születtem és semmi problémát nem jelent az életemben!

2009. szept. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én az első 2,5 hónapban egy dekát sem híztam, de hasam az volt pedig előtte semmi pocim nem volt! Sőt anélkül cseréltem a nadrágokat, hogy 1 kilót is híztam volna, egyszerüen nem jött rám semmi!
2009. szept. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is vékony vagyok, de nekem csak a 14. héttől kezdett picit látszani, aki nem ismert előtte még most sem tűnik fel neki, hogy babát várok. Ez hajlam kérdése, de majdnem minden normálisnak mondható :)

17 hetes kismama

2009. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Különösebben nem csinálok nagy ügyet belőle ha április 1.-én születik. Majd ő eldönti mikor akar a világra jönni,ha április 1.-én,hát akkor. :)
2009. szept. 2. 21:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a vekonysagtol, vagy az indulo testalkattol fugg, hanem ez egyeni dolog.

En is igen vekonyan estem mindketszer teherbe, josoltak is nekem jo hamar pocakot, ennek ellenere az elso babammal a 25. hetig a sajat csipogatyoimban jartam, nem kellett addig terhesnadrag, most a 2. babammal 16 hetesen mar latszik valami, akkora pocim van, mint az elsovel husz hetesen, de meg mindig normalisan oltozkodom es ha nem testhezallo cuccot veszek fel, akkor meg Edesanyam sem mondja meg, hogy terhes vagyok.

A medencem sem szeles, tehat meg az sem mondhato, hogy ott elfer a baba. Viszont azt megfigyeltem, hogy 10-11 hetesen a puffadas miatt nagyobb pocim volt, mint amekkora most van.

Az en dokim azt mondta, hogy nagyban fugg a hasfal erossegetol, hogy mennyire izmos es eros, mert o ugy vette eszre, hogy a sportos, esetleg eredetileg kockahasu kismamainak joval kesobb latszik a pocakja normalisan fejlodo baba mellett is, ugyanis a kotott, eros izmok jobban megtartjak a feltolodott szerveket, a mehet, mint egy gyengebb hasfal.

2009. szept. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkat kérdése. Én világ életemben sportoltam, izmos láb, kockás has, stb. Ennek ellenére nekem már a 14. héten látszódott!
2009. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!