Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szokjak le extrém...

Hogyan szokjak le extrém körömrágásról?

Figyelt kérdés

Extrém alatt értsétek azt,hogy bármivel próbálkoztam nem ment. Egy ideig szép nagyok voltak a körmeim, bár nagyon gyengék voltak, és simán belehetett hajlítani őket, de egy kis idő után újra lerágtam. Illetve a bőröm is rágom elég csúnyán..

Válaszaitokat nagyon köszönöm!!


2012. szept. 7. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Valami miatt feszült vagy, azért rágod.

Amúgy ha tudatosulni benned, hogy mennyire rondán néz ki az ilyen kéz, szerintem felhagynál a rágással, másképp nem hiszem, hogy menne. Lehet már csak megszokásból csinálod.

2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

*tudatosulna...

Bocsi

2012. szept. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen körömlakkok,amik iszonyat keserűek.Szerintem azt megállítani.
2012. szept. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne rágd... más is így szokott le, én is. Abbahagytam és kész, mert iszonyat ronda volt és ha a bőrt is rágod gombásodni is fog egyszercsak, az meg aztán szép lesz :S
2012. szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Miért zavar, hogy rágod? Senki nem nézi, hogy milyen a körmöd...

Én amióta élek rágom a körmöm, vagyis inkább csak a köröm feletti kis bőrt szoktam és nem zavar. 2x is volt gombás a körmöm, az se zavart, ugyan úgy rágtam, de van amikor észre se veszem.

2012. szept. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%
én is világéletemben rágtam a körmöm, undorító volt mindenki szerint, szerintem is. nekem műkörmöm lett és így leálltam a rágásról, de ha leszedetném, akkor újból elkezdeném rágni. rakass fel te is műkörmöt szerintem.:)
2012. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kisebb koromban rágtam állandóan a körmömet, mamám fenyegetései, hogy "sóba mártja az ujjaimat" meg "bekeni erőspaprikával" hasztalanok voltak. Úgy sikerült leszoknom, hogy az egyik osztálytársam mindig nagyra növesztette a körmét, és szépre kifestette. Ez nekem nagyon tetszett, és elhatároztam, hogy én is növeszteni fogom.


Sok-sok évig hosszú körmöm volt, és mindig a sajátom, még soha életemben nem tetettem fel műkörmöt, és így is mindenki dicsérte és nekem is tetszett. Sajnos most a szakmám miatt már kb. soha többé nem lehet hosszú körmöm, de a rágásra nem szoktam vissza.


Szerintem lehatározás kérdése, de legalábbis tudatosuljon benned, hogy rondák és ápolatlanok a körmeid, és igencsak taszító látvány, amikor már majdnem körömágyig van lerágva... fúj, undorító.


Ha pedig elkezded növeszteni a körmeid, szedj vitamint, és akkor valószínűleg nem lesznek olyan könnyen hajlíthatóak a körmeid.


19/L

2012. szept. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!