Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most mit tegyek? Megrendeltem...

Most mit tegyek? Megrendeltem egy parfümöt egy szépségtanácsadótól, de most nem ír vissza fb-on. Hétfőre kellene az a parfüm. Vegyek másikat?

Figyelt kérdés
Nem ismerem a csajt, mondtam neki,hogy a neten mindenhol megszűnt terméknek van nyilvánítva, de a cég honlapján fent van, ahol ő szépségtanácsadó. Mondta,hogy szerdán rendeli a cuccokat,és hogy sikerült betenni a parfümöt a kosarába. Ergo tuti meg lehet rendelni. Szerdán írtam neki,hogy sikerült e a rendelés, megnézte az üzenetet, de nem ír vissza. Tegnap írtam neki,hogy mikor vehetném át,azt is megnézte ,de arra sem reagált. Néztem egy másik parfümöt amolyan b-tervnek, de hétfőn lesz a barátom szülinapja, és ha nem ír vissza a csaj, hétfőn utolsó órám után rohanhatok a drogériába és akkor a b-tervet kell megvennem. mind a kettő tetszik igazából. De msot akkor mit csináljak? ha nem ír vissza honnan tudom,hogy megtudta e rendelni vagy sem?
2012. szept. 8. 14:40
 1/1 anonim válasza:
Avon vagy oriflame? amúgy ha Avontól kell valami vagy segítség nyugodtan írj nekem! Szépségtanácsadó vagyok:) és az érkezés ideje rövid időn belül garantált!!!
2013. márc. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!