Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért? Tudok valamit tenni?

Miért? Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés
13vagyok 160cm 55-56kg az osztálytársaimnak azoknak akik magasabbak és husisabbak és még azoknak is akik kisebbek és soványak jòval azoknak nagyobb a mellük nekem szinte nincs is de most komolyan ez zavar miért nem nő?valami bajom lehet?(a vékonyabbak és kisebbek egy részének még a menszesze sincs meg nekem igen :/ )

#mell #baj #kicsi #tudok valamit tenni #nagyobbal #kissebbek
2012. szept. 9. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
én úgy tudom hogy 24 éves korodig még nőhet
2012. szept. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

előzővel egyetértek, még nőhet, na meg nem a mell teszi az embert hanem a személyisége..

Nekem is elég pici mellem van, de egyáltalán nem zavar, hidd el azért jobb, mintha olyan lenne mint Pamela Andersonnak, nem tudsz hason aludni meg azért tesiórán is elég kényelmetlen lehet.

Na meg 13 évesen nehogy már a melled érdekeljen, fog az nőni csak ne ez foglalkoztasson hanem pl az hogy rendesen tanulj az iskolában :)

2012. szept. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszöm a gyors válaszokat:)2.kommentelő a tanulás jobban érdekel csak zavar ,hogy szinte nincs anyu is azt,mondta ,hogy ha nagy lenne akkor az zavarna futás meg bármilyen mozgásnál lehet hogy még ruháknál is :/
2012. szept. 9. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
13 éves vagy, ne akarj már ilyen fiatalon nagy melleket, hiszen a nemi érés egy hosszú, több éves folyamat. Egyébként akiknek nagyobb a melle, az sem értékesebb semmivel, és Te sem vagy kevésbé jó, és értékes mert Neked kicsik a melleid!!! Mindenki más ütemben fejlődik. Legyél türelmes! :)
2012. szept. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy kis(ebb) cickóid lesznek, még vonzó lehetsz a fiúknak ;)
2012. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!