Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen táskájuk van a mostani...

Milyen táskájuk van a mostani ugymond "pláza cicáknak"? és mit tesznek bele?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%

Attol függ milyen a cipöd illetve a ruhäd....

Bele tenni: penztarca,papirzsepi,szäjfeny,iratok,telefon,parfüm,kulcs,toll,notesz ilyesmik

2009. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

1.) Rózsaszín barbie-s...


2.) Cottont... (extra méretben) :D

2009. júl. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

fésű, szempillaspirál, szemceruza, púder, korrektor, szájfény, parfüm, dezodor, papírzsepi, rágó, óvszer, műköröm ragasztó - ha leesne :D, telefon, iPod, toll, jegyzetfüzet, pénztárca, szemöldökcsipesz, körömreszelő, hajgumi, hajcsat, TÜKÖR :P, így kapásból ennyi jut eszembe.

és nagy csini táska épp az öltözékhez illő színben :)

(legalábbis nálam ez van.. de én nem vagyok pláza cica, csak a barátaim szoktak hülyéskedni vele:) )

L19

2009. júl. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
43%

Telefon, lakáskulcs, kocsikulcs, pénztárca, tükör, fésű, smink (3 szájfény, szemplillaspirál, púder), pzs, nedves törlőkendő, hajcsatt, gyógyszer, parfüm, ipod. Nálam általában ezek vannak, és én plázacica vagyok.


Az előzőnek meg üzenem, hogy nem kell műköröm ragasztó, mert olyan helyre járok, ahol rendesen megcsinálják és nem esik le. Szemöldök csipesz sem kell, mert a szemöldök az a kozmetikus dolga.


A Táska vagy nagyon nagy vag nagyon pici, olyan mint a cipő. Divatos és minőségi.

2009. júl. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Előzőnek-előtted lévő vagyok:D : /tudom OFFolás:S/


ha van egy kusza szemöldök ami 1 szál, és épp sürgős találkozó van, nem fogok egy szál miatt kozmetikushoz menni, pláne ha nincsen rá időm.


nekem sem jött még le sohasem a műköröm, de kitudja, a biztonság kedvéért én tartok magamnál.

2009. júl. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
na, hát le lettünk pontozva, pedig jól megírtuk..
2009. júl. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
XD
2009. júl. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
rég röhögtem ilyen jót
2009. júl. 30. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%

De h.lyék...

Te csak feltettél egy kérdést, amire normális válaszokat vársz...nem értem mi ezen a "vicces"...nah, mindegy...


Szóval nagyon divatos az olyan óriásméretű táska, tudod...színes, arany, ezüst, az örök fekete, rózsaszín stb..., amit a válladon kell hordani.

Elengedhetetlenek belőle a sminkcuccok (minél több, annál jobb!!...szempillaspirál, szemceruza, tus, rúzs, szájfény, alapozó, korrektor, púder stb., stb...:D), nálam szokott lenne egy kisebb méretű parfüm, hogy minden helyzetben illatos legyek :), vannak azok a picike dezodorok, az is hasznos tud lenni ilyen hőségben, papírzsepi (ez elengedhetetlen!), a telóm, néha hajcsat vagy gumi (attól függ épp milyen frizurám van, tartós vagy hamar tönkremegy:D), van, hogy magamnál hordok fényképezőgépet is, ha olyan helyre megyünk...egyszóval minden van a tatyómban, amire szükség lehet!:)


...ja és a kutyám is ott van benne... Na jó, ez vicc!!:DDD

2009. júl. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó vagyok.

Bulikban meg ilyen helyekre amúgy még mindig divat a kistáska, amibe csak a smink meg p.zs. fér bele, jah és pénz.:)


Én most vettem tegnap egy annyira aranyosat, pink, szatén anyagú, a "pántja" pedig fém láncból van.

Annyira édes, most ez a kedvencem!:)

2009. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!