Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy feszesek...

Kinga 23 kérdése:

Mit tegyek hogy feszesek legyenek a meleim?

Figyelt kérdés
ezelot ketevel megvoltam hizva 58kilo voltam es keztem cigizni es lefogytam nagyokk voltak a meleim es most hogy lefogytam sajnos a meleim is meggyengultek es en nem erzem joll magam ebben az esetben azt szeretnem h a meleim feszesek legyenek valaki tudna egy jo tanacsot adni?persze az kiveve hogy hagyam el a cigit mert nem tudom elhagynni
2012. szept. 12. 22:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

hagyd el a cigit, mert egészségtelen és ilyen eszetlen maradsz tőle..


ráncos leszel, kihullik a hajad, ráadásul még a csöcsöd is lógni fog, még jobban :OOOOOO xD

2012. szept. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
tudod mit ha nem tudsz irni valami jott akkor leci neszovegej mert uncsi es hujenek latszol
2012. szept. 12. 22:44
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Már pedig az elsőnek igaza van,a cigi káros és attól mert cigizel még nem fog feszesedni a melled max még jobban fog lógni.Avval meg hogy azt válaszoljuk amit hallani akarsz nem oldasz meg semmi.
2012. szept. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó a helyesírásod kérdező. :)

Vezesd vissza a dolgokat valószínűleg, ha megvoltál hízva és nem lógtak, akkor most is ez a teendő. Ezt az eredményt evéssel érheted el, sok evéssel, rendszeres táplálkozással. stb.

2012. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Minden szavadban helyesírási hiba van, hogy vársz így értelmes választ? A legutolsó tanulatlan cigány lány érthetőbben tud írni ennél.

Minél többet cigizel annál rondább leszel, ha nem hagyod el tök mindegy mit csinálsz, a végén ragyás, löttyedt, ráncos, sárga bőrű leszel. Ezen semmi nem segít. Leszokni bárki le tud, annyi hogy nem veszel többé cigit... nem nehéz. Egyszerűen vagy leszoksz vagy egyre rondább leszel, választhatsz. Nekem aztán mindegy.

2012. szept. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
sztem cigizz csak tovább, hamarabb meghalsz, egy ribivel kevesebb xD
2012. szept. 13. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
tedd le a cigit, káros rád és a környezetedre is nézve. sajnos a melled már semmitől nem lesz feszes.
2012. szept. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
bocs a helytelen irasert siettem a cigi elhagyasaval a melleim meg nem lesznek feszesebbek egyebb valasz
2012. szept. 13. 08:42
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Most is siettél?

Ne röhögtess már, az ember attól, hogy siet, max. félreüt egy-egy billentyűt, de nem felejti el az alapvető fogalmazási és helyesírási szabályokat!


Te egész egyszerűen nagyon buta vagy.

2012. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

szűz vagy? és hány éves? 13-14? (az írásodból) és már hogy ne lennél ribi, annyira súlyos eset vagy, hogy az már fáj..xD nem kéne talán ellógni a nyelvtanórákat.. vagy suliba kéne járni, hmm? :DD


na jó, segítek neked: SPORTOLJ, edzz, a melleidre is, fekvő, stb, egyél egészséges ételeket(sok zöldség, sok gyümölcs, halak, húsok, valamennyi tojás, mindenféle magvak, ilyesmiket egyél, szerintem segíthet talán) gondolom lefogytál, de az összes addigi izmos is elfogyott, mert nem ettél elég fehérjét és csak annyit változtattál, hogy kevesebb szemetet ettél. Tudod az vagy amit megeszel(meg amit beszívsz) :D és én vagyok az aki leribizett xD (ha mégis szűz vagy még vagy van egy párod, akivel elvesztetted akkor csak simán nagyon buta vagy és kicsit tanulnod kéne, meg rengeteget olvasni :) )

2012. szept. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!