Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha már kis mellem van, szeretn...

Ha már kis mellem van, szeretném, hogy feszesek legyenek! Hogyan?

Figyelt kérdés
21/L
2011. febr. 19. 17:11
 1/8 anonim válasza:
cicifix
2011. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

fekvőtámasz(?) :)

én azt szoktam, s bevált.:) persze csak ha bírod...

15/L

2011. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem odaírni, hogy melltartó nélkül ha lehet :)

Fekvőből mennyit szoktál csinálni?

2011. febr. 19. 17:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért, hasznos válasszal nem tudok szolgálni, de ez a fekvőtámaszos dolog engem is érdekel.

Úgy is jó, ha naponta 2x5 csinálok kezdetben? Egyszerűen nem tudok 5-nél többet egyszerre. Aztán fokozatosan emelném az ismétlést, úgy is jó?

15/L

2011. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont tegnap olvastam, hogyan lehet feszesebb mellet elérni:)


Tartsd ki egyenesen a két kezed, tedd össze, és 10 mp-ig nyomd össze a tenyeredet, aztán engedd el. Ezt ismételd meg 5-ször egy nap. Érezni fogod mikor összeszorítod a tenyered, hogy a mell fölötti rész megfeszül, szóval biztos hatásos, ha rendszeresen csinálja az ember. Sok sikert lányok ha ezt választjátok:)

2011. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

második vagyok.:)

* Sajnos a fekvőtámasz az egyik leghatásosabb gyakorlat. Bár a tornaórák réme kevesek toplistáján szerepel, ne hagyd ki. Végezheted könnyített verzióban is, úgy, hogy a térded a földön van. A négyszer tíz nyomást érdemes különböző szélességű kartartásban végezni, így minden izmot átmozgatsz.

* Fogj két súlyzót, ne legyenek könnyebbek másfél kilónál, feküdj hanyatt, és végezz velük tárogatást.

* A súlyzókat, még szintén hanyatt fekve, fogd össze, és az ágyékodtól húzd fel félkörívben a fejed mögé.



ezeket kaptam még neten... egyébként én kb 2x-3x szoktam egy nap , mindegyik alkalommal 10-et csinálok.:) és láám, nincs bajom a mellemmel... szép formás:)

2011. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


inkább belinkelem, előző vagyok:)

2011. febr. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudok ajánlani egy könyvet, amibe gyakorlatok vannak, és nem csak a cicid, hanem a feneked és a hasad, combod is feszesebb lesz a gyakorlatoktól. A könyv neve: Callenetics. Nekem nagyon bevált :D
2011. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!