Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szépek a szemeim és az arcom?...

Szépek a szemeim és az arcom? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Nna tehát. a szemeim nagyon-nagyon sötétbarnák, majdnem feketék. az arcom bőre viszonylag világos+ vörös haj (nem festett, és nem az a világosvörös, hanem mély, sötétvörös)és az arcom egy kicsit kerek+ szeplők. de nem az egész fejemen, csak a szem alatt, az orcámon :)) .

2012. szept. 13. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:
a sötétbarna szem és a vörös haj érdekes összeállítás, viszont biztos nagyon jól áll.:) Bár én nagyon szépnek tartom a vörös hajúakat:)
2012. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Képet!!!
2012. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kép nélkül?
2012. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nem igazán lehet megmondani, mert az arcformától/orrtól/ sok mindentől függ,hogy szép-e az arcod.

Off:

Amúgy nekem is vörös hajam van és sötétbarna szemem.:]

17/L

2012. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
képet!
2012. szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
képet légyszi
2012. szept. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bisztos szep vagy.

De voros haj, zold szem, szeplok, es vilagos bor kombinacional nincs varazslatosabb

2012. szept. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez kínzás, hogy eredeti vörös szeplős vagy és nem raksz nekünk képet ide!!!
2012. szept. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon szép lehetsz. :)

Egy ismerősömre is ráillik ez a leírás, ő is gyönyörű. Irigy lettem rád a vörös hajad és a szeplőid miatt. :P

2012. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, de nem szeretnék képet közzétenni, és nem azért mert csak kitaláltam a leírás vagy vmi, hanem más okokból kifolyólag...

ui.: 12éves lány vagyok :)

és köszönöm a kommenteket!! :D

2012. nov. 10. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!