Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Akinek közületek hosszú...

Fiúk! Akinek közületek hosszú haja van, azt hogy hogy nem zavarja?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert az enyém már elég hosszú, majdnem 10 centis. Rövidesen megyek is levágatni.

De elgondolkodtam, hogy ha esetleg maradnék a hosszú hajnál, akkor hogy tudnám ezt elviselni??? Állandóan a szemembe lóg, beállítani már nagyon nem tudom, mindig szétesik.

Egyszer egy lány ismerősöm azt mondta, nagyon jól néznék ki félhosszú hajjal. Erre én azt feleltem neki, az lehetetlen, mert: 1. nagyon zavarna, kényelmetlen, 2. nem állna jól, mivel hosszú hajam soha nem volt.


Nektek mi erről a véleményetek? Hosszabb hajúak írjanak főleg! :D :)


2012. máj. 15. 16:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Jah, és ezt egyébként a nőknél sem értem. Oké, hogy a nők többségének hosszú haja van /vagy legalábbis nagyon soknak/, de hogy az istenbe nem zavarja őket? /függetlenül attól, hogy jól áll-e valakinek vagy sem/
2012. máj. 15. 16:21
 2/8 anonim ***** válasza:
Megszokják szerintem nagyon hamar
2012. máj. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát tudod kiskorom óta hosszú a hajam így az ember megszokja. Engem az zavar ha rövid és belelóg a szemembe... Amúgy a 10 centi még nagyon nem a hosszú kategória. :D
2012. máj. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rövid és belelóg a szemedbe? Nem éppen akkor lóg inkább bele, ha hosszú? :D


Ez nézőpont kérdése. Akinek pl. derékig érő haj a megszokott, annak ez nyilván olyan, mintha kopasz lenne. :D

De szerintem azért már ez is elég hosszú. Elöl nagyon durván a szemembe lóg, ha nem zselézem kicsit fel/oldalra, oldalt nagyon rálóg a fülemre és hátul már beteríti az egész nyakamat.


Na meg tudok olyat csinálni, hogy a hajam hátulját össze tudom érinteni a pajeszommal... A fülem alatt. :D :D :D

2012. máj. 15. 23:57
 5/8 anonim válasza:

Nekem kb. 2,5 évig volt hosszú hajam, közel 1 éve vágattam le, mert meguntam. Az elején meg kell szokni, hogy szembelóg, meg egyre lentebb van már a vége, aztán van a félhosszú utáni szakasz (kb. 15 cm fölött) amikor olyan átmenet van, azt túl kell vészelni, majd ha már lehet akkor összekötni hátul. De ez mondjuk én vagyok, nekem úgy jobban tetszett ha össze volt gumizva. Ha te félhosszút akarsz akkor eddig nem is kell növeszteni. Na lényeg a lényeg, simán meg lehet szokni. Miután levágattam, utána meg azt kellett megszokni, hogy nincsen.

A hosszú hajnál fontos, hogy ápolni kell! a samponon felül. Több időt igényel, mint a rövid az biztos.

23f

2012. máj. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, macerás lehet, az tuti. Összefogni még nem tudom, attól nagyon-nagyon messze vagyok, de nem is fogom megvárni, mert nem nézek ki jól vele.


Egy csaj ismerősöm mondta azt, hogy olyan "argentin focistás" félhosszú hajjal tök macsósan néznék ki. Ő divattervezéssel foglalkozik, és ilyen stylist szempontból nézte a dolgot.

Viszont nagyon benézhetett valamit, ugyanis rajta kívül mindenki más azt mondta, hogy nem áll jól nekem. :D

2012. máj. 16. 03:36
 7/8 anonim válasza:
Hát ha van parókakészlete, akkor megnézhetitek hogy állna. :) Nekem több olyan fiú ismerősöm is volt, akikből nem néztem volna ki a hosszú hajat, aztán mikor megnövesztették, akkor már röviddel nem tudtam volna elképzelni őket. Ugye volt összehasonlítási alapom már. Csaj szemszögből meg változó melyiknek, hogy jön be.
2012. máj. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Én még azért messze vagyok attól, hogy azt mondhassák rám, hogy rövid hajjal furcsán néznék ki. :D


Szerintem amúgy több rövid haj párti csaj van, mint hosszú. De igaz, hosszúak is nyilván akadnak szép számmal.

Viszont hiába tetszenek egy lánynak a hosszú hajú fiúk, ha mondjuk valakinek hosszú haja van, de nem illik hozzá...

2012. máj. 16. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!