Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek inkább "szexis"...

Szerintetek inkább "szexis" vagy inkább nevetséges ha egy csinos lány mindenfelé biciklivel jár?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés, de semmiképp sem szeretnék nevetséges lenni :)

2012. szept. 17. 18:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közlekedésben a kerékpárt részesíted előnyben mint sokan mások. akkor nem tök mind1, hogy hogy nézel ki?! Szerintem ez egy teljesen normális és átlagos dolog. Se nem szexis se nem ciki.
2012. szept. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki izgul a biciklire annak biztos..
2012. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát a bicikli sok nőnél előnyős.+ tetsmozgás, az izmok fejlődnek és sok pasi nem bánja ha egy nő szeret bringázni.
2012. szept. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is normális, semmi ciki nincs benne, csak ne 10 centis magassarkúba legyél, szóval ne oda nem illő öltözetbe.:) Nagyon sokan bicikliznek, és sztem ez egy pozitív dolog, mert így nem szennyezzük a környezetünket sem, meg hát a benzin is elég drága!:)
2012. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
pont leszarom
2012. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem kifejezetten tetszik. az egyik haverom meg rá van izgulva a biciklizésre, szóval neki meg főleg tetszene.
2012. szept. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tök mindegy,hogy nézel ki hozzá :D

a biciklizés annyit jelentlegtöbb esetben,hogy messzebb laksz és nincs kedved gyalogolni, vagy szimplán nincs kedved gyalogolni :D esetleg nincs kedved korán kelni, és gyalogolni :D

2012. szept. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Se nem szexis, se nem nevetséges.

Viszont én mindig felderülök, amikor látok valakit biciklivel közlekedni (mindegy, hogy néz ki), mert így nem szennyezi a környezetet, és formálja is a testét.

Tavasztól én is biciklivel fogok iskolába járni, mert így megspórolom a buszbérlet árát, és hamarabb beérek vele a suliba, mint busszal, vagyis elég kicsit később elindulnom otthonról, vagyis többet aludhatok. :D

16/L

2012. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pécsett a szexi svéd és német szőke lányok bringáznak az egyetemre :)
2012. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem csinos lány vagyok, mondták is már (nem kifejezetten szépségre gondolok, csak adok magamra). Mindenhova egy ökörnagy teleszkópos biciklivel járok, ami ráadásul kék, elég férfias az összhatás (volt egy konnyű, aluminium vázas bringám, de ellopták..). Bár lélekben közel áll hozzám, mert szeretem a nem mindennapi dolgokat. Nem érzem égőnek bicajjal járni, ilyennel sem. Ja és magassarkúban a legjobb hajtani :P
2012. szept. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!