Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Még divatos? Megéri megvenni?

Még divatos? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

Szeretnèk egy Cruiser biciklit de nem tudom hogy divatban van e még és megéri e (ismerőstől) 47-57ezer ft-ot rászánni.

Ès még egy kérdés: Szerintetek pisztáciazöldben hogy mutat? (fehéret és rózsaszínt nem szeretnék).


2012. szept. 18. 07:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Álmaim biciklije!!! Amint lesz fölösleges pénzem, ami eltarthat még jó pár évig, biztos veszek egyet, ha divatos lesz, ha nem, és míg ki nem rohad alólam (ami remélem 20 évig is eltart) ezt fogom használni!!! :)
2012. szept. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, hogy divatos-e vagy nem, ha neked tetszik, akkor vedd csak meg! Neked kell, hogy tetszen.
2012. szept. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)

Én is most gyüjtök már nem kell sok hozzá.

Tudom hogy én fogom használni meg nekem kell hogy tetszen stb. de akkor is nem szeretnék vele kilógni (bár ez elképzelhetetlen Nyiregyen minden 2.bicaj az)

2012. szept. 19. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!