Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudom megvenni vagy van e...

Hol tudom megvenni vagy van e olyan bolt ahol olcson divatos esetleg márkás cuccokat tudok venni viszonylag olcson? Mik most a legmenőbb márkák? Hol érdemes vásárolni? Milyen árban vannak ezek?

Figyelt kérdés

pl cipő max 15 ezer

stb stb

esetleg ha tudtok javasolni gunyát akk adjátok meg a linkjét stb

am 17/f


2010. márc. 11. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

basszus, olyan márkákat vegyél ami tetszik, és jól áll.

Nem mindegy mi a legmenőbb? Nem attól leszel menő, hogy a legdivatosabb cuccokban jársz.mellesleg azok mindig drágábbak

2010. márc. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a durkálóban szoktam vásárolni.Nagyon jó cuccok vannak pár forintért.Sőt még márkásak is.Rengeteg futó cuccomat meg foci mezemet vettem már duriba.De márkás kosztümöket is találtam már.Időt kell rá szánni és nagyon jó dolgokra lelhetsz. :)
2010. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a budaörsi Outlet-ben szoktam vásárolni. Hihetetlen akciók vannak! Sok márkás cucc van, mindig akcióznak valamit, de néha akár 70-80%-al olcsóbban lehet megkapni a dolgokat.

Én a Converse, O'Neill és az Energie márkák stílusát kedvelem. Nem tudom, hogy divat-e, nem is érdekel, ezek azok a márkák, amik az én ízlésemnek megfelelő ruhákat készítenek.

2010. márc. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Zara és Bershka férfiosztályán mindent megtalálsz ami divatos és az áruk is megfizethető.
2010. márc. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!