Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Érdemes AVON tanácsadó nőnek...

Érdemes AVON tanácsadó nőnek lenni?

Figyelt kérdés

GYES-en lévő anyuka vagyok, és megfordult a fejemben, hogy belépnék az AVON-hoz tanácsadónőnek, vagyis értékesítőnek. Úgy sejtem, hogy az ismeretségi körömben lenne is rá igény. Egy tapasztalt tanácsadónőtől szeretném kérdezni, hogy hogyan is működik ez? Hogyan válhat belőlem tanácsadónő? Szükséges hozzá valamilyen vállalkozói igazolvány? Van minimum megrendelés, amit teljesíteni kell? Van nyitó összeg, amivel "be kell szállni" a dologba? Hogyan jut a termék a vevőhöz /azaz első körben hozzám/? Mi jár a sikeres értékesítések után?

Köszi a válaszokat előre is.



2012. szept. 18. 14:49
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

én voltam,fú de rossz volt alig bírtam levakarni magamról az avonos nőt utána..

Semmit! nem kapsz érte,csak 5-6 ezer ft-okat kell teljesítened eladásba,aztán azután rendelhetsz olcsóbban termékeket. Nekem nem sikerült eladnom, nem is akartam már csinálni de nehezen fogták fel folyamatosan zaklattak telefonon..

Nincs nyitó összeg.

Gondold meg jól,nagy marhaság.

2012. szept. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia.Én csinálom,igaz csak magamnak és a családnak rendelek de nekem már az is megéri hogy olcsóbban hozzájuthatok a termékekhez.Ha nagyobb ismerősi köröd van kipróbálhatod hisz semmilyen kötelezettséget nem kell vállalnod!
2012. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez két elég ellentétes vélemény.

A kedvezményeknek én is örülnék, viszont a zaklatásnak már nem annyira. Jó lenne, ha úgy lehetne csinálni, hogy a magam ura lennék ("hajcsár" nélkül :)). Ha van rendelés, leadom, ha nincs, nincs.


Köszönöm a válaszokat.

2012. szept. 24. 10:19
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Második vagyok.Engem nem zaklatnak,megmondta a koordinátorom nem kötelező minden katalógusból rendelni és nem is zaklatnak.Megnézem előre a katalógusokat aztán abból rendelek amiben több mindent megér megvenni és egyszer nem szóltak hogy miért nem rendelek minden kampányból.Zaklatni max akkor zaklatnak ha nem fizeted be időben a csekket.Én úgy szoktam időzíteni a rendelést hogy 10-e a fizetés napja bőven beleessen a két hétbe.
2012. szept. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Postai úton kapod meg az árut, vagy menned kell érte valahova? Esetleg a koordinátorod adja át (?), vagy hogy működik ez?
2012. szept. 24. 21:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Házhozszállítással kapom de ha nem rendelek 5000 forintért akkor postán maradóra kérem mert az valamivel olcsóbb(400ft-al)Mondjuk így hamarabb megkapom mert ha de 10-ig leadom a rendelést akkor másnap már a postán átvehetem.Amúgy csak hetente egyszer van házhozszállítás.
2012. szept. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Itt szoktam megnézni előre a katalógusokat igaz ez lengyel de ugyanaz mint a magyar,ez alapján döntöm el melyikből érdemesebb rendelnem [link]
2012. szept. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is tanácsadó vagyok. Szerintem megéri mert jóval olcsóbban vannak a avonnál termékek mint a boltok polcain. A katalógusa mindig tele van akciókkal és ha leglább 5000ért vásárolok akkor 15 százalék kedvezményt kapok. Az ismerőseidnek katalógus áron kell adnod a terméket, így te keresel rajtuk 15 százalékot. Engem nem zaklattak semilyen reklámmal,akcióval. Nem is muszáj minden hónapban rendelned.A termékek vagy hozzás,vagy a postára mennek,és te viszed a vevőidhez.Vagy ők jönnek érte. Ha bemész egyy avon boltba ott be tudnak regisztrálni hogy tanácsadó lehess de ezt az interneten is megteheted. És van amikor kizárólag tanácsadóknak szóló ajánlatok is vannak. Pl 125 forintért kapsz egy testápolót,tusfürdőt,szempillaspirált ha leglább 7000-értvásárolsz a katalógusból stb. Ilyesmi ajánlatok is vannak,de nemmindig erről majd a katalógussal együtt jön szórólap is. De ze csak példa volt!
2012. szept. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én inkább az Oriflamet ajánlom! :)
2012. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szia!

Igen, érdemes Avon Tanácsadónőnek lenni, és én szívesen segítek benne, ha szükséged van rá! :)

2012. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!