Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyi idő után lehetek AVON...

Mennyi idő után lehetek AVON koordinátor?

Figyelt kérdés
eddig tanácsadóként 2 kampányom volt:S
2011. dec. 29. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
azonnal az lehetsz, én egyből az lettem. arra figyelj, hogy nagyon jó felettest válassz, aki tényleg sokat segít, küld címszerzésre, és rugalmas, nem csak a saját érdekét nézi. sok sikert!
2011. dec. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Akár azonnal lehetsz koordinátor, én mégis inkább azt javaslom, hogy legyen néhány kampány tapasztalatod, hogy magabiztosan, életszerűen tudj majd tanácsot adni a tanácsadóidnak (találkozz/élj meg néhány "szükségállapotot"), ne mindig a koordinátorod beszéljen helyetted. ;) Úgyhogy csak rajtad múlik, képesnek érzed már rá magadat?! ;) Akkor hajrá!


Az 1. válaszolót csak annyival egészíteném ki, ha már tanácsadó vagy, akkor van koordinátorod, nem tudsz másik vezetőt választani, és nem is kell, csak kérd és fogadd el a segítségét. Örülni fog Neked! :))

2011. dec. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
bármikor átmehet másik vezetőhöz! :) csak kell beszélni a zona managerrel
2011. dec. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ja, igen, és előbb énis azt javaslom, hogy legyél tanácsadónő, énis csak azért lettem az egyből, mert nővérem már az volt, és ismertem a dörgést :) na meg kell majd vevőkör, hogy a bónuszaidat meg tudd szerezni a villámstartban!
2011. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!