Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek a szemébe megmond...

Ha egy nőnek a szemébe megmondják hogy kicsit nagy a hasad akkor az miért esik nekik szarul, miért sírnak rögtön? Miért nem fogadják el az építő kritikát és tesznek ellene hogy még jobban büszke legyen rájuk a pasijuk?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem mert én is ezt mondtam bnőmnek és a helyett h azt mondta volna h jólvan ak teszek ellene szarul esett neki és elkezdte a sírást!Lehet h csak magamból indulok ki mert én testépítéssel foglalkozok és soha nem engedném meg magamnak fiú létemre h egy pici sörhasam is legyen, kellemetlenül érezném magam!Jó tudom ha szeretem ak el kell fogadnom úgy ahogy van stb ..de ha egyszer csinos a csaj ak miért ront az alakján ha nem muszály?Sztem minden csaj jobban érezné magát ha azt mondaná rá a pasija hogy azta de csinos vagy életem de jó alakod van hiába ő csakis az enyém stb... ennyire lusták? meg ha jobban belegondolnának ezzel semmi rosszat nem akarunk nekik de most nincs igazam?
2012. szept. 20. 14:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért sírt a barátnőd, mert hisztizett :) Én örülnék a helyében, hogy figyelmes a barátja és őszínte és segíteni szeretne. Ez sokkal jobb, mint hogyha belehazudnál a szemébe. Az én férjem is ilyen, őszínte velem, megmondja, hogyha valami nem tetszik neki és én ezt értékelem is, teszek ellene, mert tudom, hogy csak jót akar.

Mondd el a barátnődnek, hogy te csak jót akarsz neki, nem megbántani. De fogadja el, hogy nem fogsz neki hazudozni :)

2012. szept. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

mert nem a véleményedre volt kíváncsi, hanem egy kis önbizalomnövelésre.

A saját véleményét akarta hallani csak mélyebb hangon :D

Amúgy jah, hiszti

2012. szept. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Ne legyél bunkó. Gondolom, ő jól érezte magát úgy addig, amíg nem mondtad, hogy nagy a hasa. Vagy alapból sem érezte magát jól, és erre tudatosítottad, hogy nincs is neki miért. Attól, hogy te nem engedsz meg magadnak egy kis sörhasat se, más lehet, hogy igen, és az is tök rendben van. Ha meg sír a barátnőd, ne gyakorikérdéseken keress igazolást magadnak, hanem vigasztald meg!
2012. szept. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is jobban örülne, ha nem lenne feleslege sehol a testén. Valószínűleg azért sírt, mert egy nő ilyenkor úgy érzi, hogy nem elég jó a párjának. (Alapvetően vékony vagyok, mégis feljött rám egy kis felesleg a hasamra, heti többször sportolok, egész nyáron bringáztam mégsem tűnt el, pedig mindent megtettem, ha még a párom is azt mondja, hogy nem tetszik neki, teljesen lelki beteg lettem volna, szerencsére párom úgy szeret, ahogy vagyok és mondja is :))
2012. szept. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
37%
Szánalmas bunkó paraszt vagy. Remélem a barátnőd elhagy...
2012. szept. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

" de ha egyszer csinos a csaj ak miért ront az alakján ha nem muszály?"

Muszáj pontos jé, még telefonról is, na mind1, nem ezért ragadtam ki ezt a mondatot.

Sajnos azt nem ő dönti el, hova menjen a felesleg. Van, hogy valaki olyan alkat, hogy sportol/fogy/izmosodik mindene, de nincs dereka, vagy megmarad a hasa, ezt senki nem választja... Belegondolhatnál ebbe is...

2012. szept. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom igazából, hogy vagytok ti, de ahelyett hogy beszólsz neki, segíts ledolgozni a felesleget. Sportoljatok együtt, járjatok kondizni, adj neki tippeket hogy mit egyen, mit ne. Ezzel talán többet elérnél. Az hogy beszólsz csak megbántod.
2012. szept. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolsó mondta meg a tutit :)
2012. szept. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Egy jó idézet: "vannak akik kedvesek, és vannak akik az igazat mondják"

Namost, ha te igazat mondasz abból nem lehet gondod mert dagadtabb nem lesz tőle, de ha azt mondtad vna hogy gyönyörű és karcsú vagy, elengediHETI magát és...

Ne legyen lelkiismeret furdalásod.

2012. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, köszi a lepontozást, ez legyen a legnagyobb örömöd az életben...
2012. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!