Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Szőke, barna. Fekete...

Fiúk! Szőke, barna. Fekete stb. hajú lányok vagy milyen jön be nektek? Termeszetes vagy festett haj jön be nektek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 23. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
volt már vagy ezer ugyaniylen kérdés és mindenki azt mondta, hogy a természetes jobb! (ha festett, de természetes hatású, fel sem tűnik, tehát az is jó)
2012. szept. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de pl exemnek a festett szőke tetszett. Másik srácnak akivel ismerkedtem a pirosas vörös. Mostani páromnak a sötétbarna természetes. Szóval mindenkinek megvan a maga ízlése.:)
2012. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bejön a festett, főleg a vörös! de a szőke, fekete is jó
2012. szept. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a természetes, azon belül a barna vagy a vörös
2012. szept. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátomból kiindulva a természetes hajak jönnek be, azon belül bármi... Igaz, mikor megismerkedtünk, akkor még szőke voltam és az is tetszett neki, de kb. fél éve visszafestettm az eredeti középszőkére (amit mindenki barnának néz), hát azóta meg van huzatva :) Követeli, hogy soha többet ne fessem. Néhányan most szembesültek azzal, hogy az eredeti színem nem a szőke, szóval az jó festés volt, ha senkinek nem tűnt fel... :)


De elsősorban az dönti el, hogy az archoz mi áll jól. Hiába szereti valaki a szőkét, ha az adott lánynak borzalmasan áll...

2012. szept. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!