Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Ilyen fejjel mennyi...

Lányok! Ilyen fejjel mennyi esélyem van nálatok?

Figyelt kérdés

Elnézést,valamilyen rejtélyes okból fordítva rakta fel..(egy kis nyakcsavargatással,vagy elfordítva nézzétek meg ha lehet)


[link]


Ezenkívül 188 cm vagyok,78 kg,eléggé izmos.(nem hájas!) Itt elég kancsalnak tűnök,de nem vagyok az.Belsőre többé-kevésbé normális,csendesebb,udvarias,kicsit cinikus. Vélemény?

(szimpla kíváncsiság.Ha lehet CSAK lányok írjanak:) 16/F



#Szépségvagyok
2012. szept. 25. 18:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Szerintem kedves,okos arcod van. :) Tök mindegy ki mit mond,a külső nem minden. Nekem tetszel. :))

16/L

2012. szept. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te tipikusan az vagy, akiből sok mindent ki lehetne hozni, de olyan elhanyagoltnak tűnsz.

Borotválkozz, növeszd meg egy kicsit a hajad, hordj kicsit divatosabb ruhákat, válts kontaktlencsére, és máris más ember áll majd veled szemben a tükörben. :)

15/L

2012. szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Lányok"...

Elmondanám, mi sem vagyunk egyformák. Mennyi esélyed lenne? Nálam épp semennyi...De ez nem jelent semmit...

2012. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kell szegényt lehúzni, még csak 16 éves, legalább nem az a csinált b*zigyerek, mint a mai fiatalok 80%-a! A szemüveggel sincs gond, ráadásul nem mindenki bírja a kontaktlencsét.

Szerintem simán lesz esélyed a lányoknál, ilyen korban meg úgysem nagyon tudnak a kamaszok tartós kapcsolatot kialakítani.

23/L

2012. szept. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Vannak tőled sokkal rondább pasik is.Valamit a hajaddal kezdj,nekem a szemüveggel semmi bajom és az se baj hogy nem vagy tucat SP,Fluor majmoló,hidd el még két három év és te se fogsz magadra ismerni.26/N
2012. szept. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Szerintem fogsz te kinézni sokkal, de sokkal jobban is, vagyis tudnál! Törődj magaddal, a fejeddel jobban! :) 18/L
2012. szept. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Na akkor kezdjük:

1. Menj el kozmetikushoz! Még ha csak sebhelyek is, ahogy írod, akkor is tud rá krémet javasolni, radírozni a bőröd és halványítani a hegeket. Egy kamasz bőrén mindig van mit dolgozni a kozmetikusnak, mindenképpen érdemes elmenned. Mondd, hogy arctisztítást szeretnél + ajánljon valamit a hegek halványítására, és szedje meg kicsit a szemöldöködet. Ahova én járok kozmetikába oda nagyon sok veled egykorú srác jár. Ez nem ciki, sőt, a mai világban már alap igényesség.


2. A hajadat vagy nyírasd kisebbre (kétoldalt legyen rövidebb mint a fejed tetején) vagy növeszd hosszabbra de ez a "semmilyen hossz" elég ápolatlan benyomást kelt.


3. Lehet hogy egy kontaklencsével jobban néznél ki, de ha nem bírja a szemed, vagy anyagilag nem bírod, nem olyan gáz így sem. Lehet a szemüveg lesz a a szexepiled. :)


4. Le a bajuszkával!


5. 1-2 vagányabb póló már sokat dob. Nem tudom milyen lehet a ruhatárad, de ha cserére szorul, és nincs rá pénzed, elég ha pár divatos pólóval feldobod!


A fejeddel nincs semmi baj, egy picit kell dolgoznod az ügyön hogy ápoltabb, rendezettebb benyomást kelts.


25/N

2012. szept. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Objektíve arcra az én párom sem néz ki jobban nálad, mégis szeretem.

A többiek egyébként már mindent elmondtak: szemöldökszedés, előnyösebb frizura, divatos ruhák, és a legfontosabb: a sportot semmiképp ne hagyd abba! :)


26/N

2012. szept. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én megijednék tőled...
2012. szept. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

mintha a seggemből húztalak volna elő..

kezdjél valamit magaddal

19f

2012. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!