Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha tetkót csináltatok és...

Ha tetkót csináltatok és utána lefogyok, akkor összébb mehet a minta? Mennyire?

Figyelt kérdés
2012. szept. 25. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugodt lehetsz olyan gyorsan nem fogy az ember, kivéve ha beteg, de akkor nem a tetkó minősége lesz a gondja


Viszont ha most kövéren tervezel tetkót, és utána Megan Fox alkatú akarsz lenni akkor várd meg míg lefogysz

20/F

2012. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kb úgy nézek ki, mint Tara Lynn, aki Plus Size modell...
2012. szept. 25. 20:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az elsőt 78 kilósan csináltattam, most 65 vagyok, nincs eldeformálódva.
2012. szept. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
oda csináltass tetoválást, ahol ha lefogysz, nem történik túl sok változás. pl ne karra, hasra(!!!!), derékra, combra. inkább csukló, vagy boka, lábfej, tarkó. Ha az oldaladra szeretnél, akkor minél föntebb, hogyha terhes leszel vagy a súlyod ingadozik ne deformálódjon el. viszont idővel deformálódhat akárhol a bőr megereszkedésétől.
2012. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
pont a melltartó alá szeretném, az eléggé fönt van nem? mellesleg csuklómra is szeretnék, de mivel irodai munkát fogok végezni inkább lemondtam róla...:(
2012. szept. 27. 16:52
 6/7 anonim ***** válasza:
igen ott aránylag jó
2012. szept. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2012. szept. 28. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!