Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » LÁnyok! Akik borotváljátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁnyok! Akik borotváljátok a puncitokat, nem marad kis pici fekete pöttyös utána? (minta belenne nőve, de nemtudom). Barátotokat nem zavarja? :s

Figyelt kérdés
köszi :)
2009. okt. 22. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a kicsi fekete pöttyös, a szörzet.

Csak mert nem 100%-osan borotváltad le.

16/f <--xD

2009. okt. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát azért ezt tudom :D ...és levan 100%osan mert sima xD
2009. okt. 22. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Elsö vagyokxD

Az a sima ha fentröl le, lentröl fel, jobbrol balra, és balrol jobbra is teljesen sima, szal nem akad meg.(xD)

Mekkora pöttyök?

2009. okt. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

lentről fölfele ne borotváld a vénuszdombodat, mert az nagyon fog fájni és ki is pattoghat azon a részen a bőröd, ami rondább mint a pici fekete pötty és fáj is :S

ne foglalkozz vele, a barátodat sem fogja zavarni, nyugi :)

17/l

2009. okt. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nekemis olyan, pedig sima. az azér olyan, mer valszeg erős a szőrzeted nekedis. ottvannak a bőr alatt azok a kis roh@dékok. a vastag fekete szálak.

mint egyes pasik is, hiába sima az arcuk, mindig fekete pöttyös marad.

2009. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát ,hála istennek nem pattog ki nekem :) ..de ezek a "kis roh@dékok" zavarnak :D ...

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :)

2009. okt. 22. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Én epilálom és nekem is marad ilyen kis fekete és nem szörtűszőgyulladás. Gondolom puha a bőr és nem tud rendesen kinőni a ször :S

20/L

2009. okt. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!