Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért gyakoribb/jellemzőbb a...

Miért gyakoribb/jellemzőbb a kék szem férfiaknál mint nőknél?

Figyelt kérdés

Miért gyakoribb/jellemzőbb a kék szem férfiaknál mint nőknél?


[link]



2012. szept. 26. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
egyrészt nekem írtál, másrészt közönséges vagy!!! szakmunkás? nem, nem az vagyok (nem mintha lenne közöd hozzá!) de ki a tahó? te nézed le őket! nagyképű, szánalmas, közönséges ember vagy...
2012. szept. 29. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
hogyne hogyne, kedves barátom. kereskedelmi TV-n edződött műveltséged és primitív egalitáriánus "morálod" majd kihasítja a képernyőt :)
2012. okt. 3. 12:58
 13/17 anonim ***** válasza:
ja te biztos többdiplomás értelmiségi vagy... mindegy, nem áll meg az élet egy hülye miatt, van nekem jobb dolgom is, de ha tovább kötekszel bejelentelek a moderátornak
2012. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell azért degradálni az embereket, mert ők talán nem olyan végzettségben vannak, mint te kérdező. Feltettél egy kérdést, ők rendesen válaszoltak rá, de te csak cáfoltad ilyen meg olyan adatokkal, és azzal hogy "ő ne döntse el". Ha az ő környezetében sokkal több a kék szemű nő, akkor az miért baj? csak egy megállapítás, így közelebb jutsz majd a válaszhoz. Viszont ha csak azért jöttél fel, és tetted fel a kérdést, hogy kritizáld az embereket, és megmutasd milyen fejlett az intelligenciád, akkor nem volt érdemes feltenni a kérdésed, de ha ennyire zavar az hogy nem tudják megmondani, hogy miért gyakoribb a kék szem a férfiaknál, mint a nőknél, akkor kérdezd meg azokat akik a felmérést csinálták, és kérdezd meg tőlük. Így inkább tűnsz antipatikus személyiségnek, mintsem egy tudakozó kérdezőnek.
2012. okt. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Bajnak nem baj, de lehet rossz megfigyelő vagy csak valamiért személyes okokból is frusztrálja az adat és torzít.
2012. okt. 5. 07:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Ez tök érdekes, nem is tudtam...akkor én ritkaság vagyok, mert a hajam meg világosbarna és az sem túl gyakori a táblázat szerint :D
2012. okt. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A felmérés amerikai, és ha a teljes nagyvilágot nézed a fekete haj a leggyakoibb (mint a barna szem) Gondolj csak a mongoloid népekre benne a kínai világra, a közel-keletre a török népekre, a szemita népekre benne az arab világra, az indiai világra, latin és közép-amerikára, d-európára a balkán népeire stb...
2012. nov. 3. 08:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!